Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

ЧАК НОРИС И МРАЗОТ :)

Go down

ЧАК НОРИС И МРАЗОТ :) Empty ЧАК НОРИС И МРАЗОТ :)

Пишување by Ke4eR on Пон Мар 22 2010, 13:19

Зошто Чак Норис не се лизга на мраз ? Бидејки МРАЗОТ се лизга на Чак Норис. Smile
Ke4eR
Ke4eR
Почетник
Почетник

Male
Capricorn

Расположение : ЧАК НОРИС И МРАЗОТ :) Sleepy
Треснал Глупости : 27
Поени : 60
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 23
Се наоѓам : Ти тоа да вииш !
Ден на регистрирање : 2010-02-07

Преглед на профилот на членот http://www.historyofmacedonia.org/macedonia

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот