Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Во кој клуб треба да продолжи Горан Пандев

Go down

Во кој клуб треба да продолжи Горан Пандев

Пишување by Jimmy on Вто Ное 20 2007, 03:14

so se tice meni jas slobodno bi go zemal vo Manchester United se nadevam deka se soglasuvate so mene!!!! ama ako otide vo Bayern ke se zaebe zauvjek SmileSmile affraid What a Face
avatar
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Во кој клуб треба да продолжи Горан Пандев

Пишување by bonte on Вто Ное 20 2007, 18:08

vo karaorman Very Happy
avatar
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Во кој клуб треба да продолжи Горан Пандев

Пишување by Jimmy on Вто Ное 20 2007, 20:07

bonte напиша:vo karaorman Very Happy

vo pravo si
afro
avatar
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Во кој клуб треба да продолжи Горан Пандев

Пишување by borisd on Вто Ное 20 2007, 21:38

Jas mislam deka vo Totenhem ili vo Portsmouth.
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Во кој клуб треба да продолжи Горан Пандев

Пишување by Kosta on Вто Ное 20 2007, 21:42

borisd напиша:Jas mislam deka vo Totenhem ili vo Portsmouth.
Ако појде мислам во Англија ама ич нема да се снајде во играта !!!

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Во кој клуб треба да продолжи Горан Пандев

Пишување by Jimmy on Вто Ное 20 2007, 21:43

Kosta напиша:
borisd напиша:Jas mislam deka vo Totenhem ili vo Portsmouth.
Ако појде мислам во Англија ама ич нема да се снајде во играта !!!

а шо викаш ти во Рома да дојде а jocolor
avatar
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Во кој клуб треба да продолжи Горан Пандев

Пишување by Kosta on Вто Ное 20 2007, 21:44

Jimmy напиша:
Kosta напиша:
borisd напиша:Jas mislam deka vo Totenhem ili vo Portsmouth.
Ако појде мислам во Англија ама ич нема да се снајде во играта !!!

а шо викаш ти во Рома да дојде а jocolor
Ќе го упропасти тимот Very Happy

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Во кој клуб треба да продолжи Горан Пандев

Пишување by borisd on Вто Ное 20 2007, 22:35

баш би му одговарал англискиот стил на игра, или може да појде во германија ама не во некој јак клуб туку во некој послаб кај што би можел да се докаже, ама според мене во лацио му е супер
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Во кој клуб треба да продолжи Горан Пандев

Пишување by bonte on Вто Ное 20 2007, 22:52

abe dan pojt vo romanija pa da se zaebat Very Happy
avatar
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Во кој клуб треба да продолжи Горан Пандев

Пишување by Jimmy on Сре Ное 21 2007, 00:28

bonte напиша:abe dan pojt vo romanija pa da se zaebat Very Happy

so bara Romanija?
avatar
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Во кој клуб треба да продолжи Горан Пандев

Пишување by HalfGrown_IDIOT on Сре Ное 21 2007, 02:35

Abe vie ste bile site napieni!
nenormalni!
Pandev momenatlno e eden od najbaranite igraci na evropskiot pazar...Arsenal,Liverpool,
Bayern a sega i Chelsea se ekipi koj go baraat Pandev.
Jas licno Pandev go gledam vo Valensija ili vo Totnem bidejki bi imal 90 minutaza,a vo drugi ekipi so ogled na vremeto potrebno za adaptacija(se zema 6 meseci vo prosek),tesko deka bi im go zel mestoto na jaki igraci vo jaki klubovi...
Iskreno sakam da dojde vo Arsenal...NO nego najbitna rabota vo momentov mu e dogovorot,sto znaci deka ke bara pari i nisto drugo...Pa na krajot na kraistata bolje bi mu bilo da ostane vo Lazio koga e takov...
p.s.MORE OVA MAKEDONCIVE LAKOMI ZA PARI
CCCC
avatar
HalfGrown_IDIOT
Најjакиот
Најjакиот

Male
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 347
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Во кој клуб треба да продолжи Горан Пандев

Пишување by borisd on Сре Ное 21 2007, 04:26

Па ако му е за пари тогаш убо велит Бонте, во Романија мојт да заминит, зашо колку шо знам од таму (не знам кој клуб беше) дадоја најголема понуда или баерн даде најголема? сепак ако е за пари ке се заеба гадно
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Во кој клуб треба да продолжи Горан Пандев

Пишување by Jimmy on Сре Ное 21 2007, 16:15

borisd напиша:Па ако му е за пари тогаш убо велит Бонте, во Романија мојт да заминит, зашо колку шо знам од таму (не знам кој клуб беше) дадоја најголема понуда или баерн даде најголема? сепак ако е за пари ке се заеба гадно

да не сте нешто грешка да не мислите за Украина,, а не Романија
зш Динамо Киев му даваше најмногу пари колку што се сеќавам јас
avatar
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Во кој клуб треба да продолжи Горан Пандев

Пишување by Jimmy on Сре Ное 21 2007, 16:37

последно:
Пандев во Баерн до 2011 година!?
За сума од 18.000.0000 евра Баварците се договориле со тимот од Рим

"И јас ги прочитав овие најави и зачуден сум. Уште нема ништо
конкретно. Преговорите се во тек, но јас не сум информиран за овие
податоци", изјавува Пандев за натписите кои се појавија по весниците во
Италија.
avatar
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Во кој клуб треба да продолжи Горан Пандев

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот