Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Џенифер и јас не сме заедно

Go down

Џенифер и јас не сме заедно Empty Џенифер и јас не сме заедно

Пишување by vlado_sk on Вто Мар 16 2010, 12:15

Како што пишува британскиот магазин The Sun, Џерард Батлер кажал дека тој и Џенифер не се пар наспроти гласините кои со недели преовладуваа во јавноста.
Џенифер и јас не сме заедно Img93284678
Џерард и Анистон глумат заедно во филмот "The Bounty Hunter", па во Холивуд веќе трета недела по ред преовладува мислењето дека нивното филмско дружење преминало во врска. Но Батлер само кажал дека додека сите мислат дека тој е со Џен, тој штетата ја прави на друго место.

"Постои хемија меѓу мене и Џенифер, а тоа може да се види и во филмот и од сликите. Ние само се забавуваме. Бев во Мексико за нејзиниот роденден, но ние сме само пријатели" - кажал Батлер.

Филмот "The Bounty Hunter" од среда ќе почне да се прикажува во киносалите во Америка, па може по него ќе стивнат и овие гласини.

vlado_sk
Студент
Студент

Male
Cancer

Треснал Глупости : 48
Поени : 169
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : skopje
Ден на регистрирање : 2010-01-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот