Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Македонските сајтови у главно се ужас !!!!

Go down

Македонските сајтови у главно се ужас !!!! Empty Македонските сајтови у главно се ужас !!!!

Пишување by Kosta on Саб Ное 17 2007, 05:43

Не знам што ми текна си реков да појдам на страната на зоолошката градина во Скопје (http://www.zooskopje.com.mk/) и што ќе видам Smile

Keywords = 0;

Изглед = 0;

Дизајн = 0;

Туку што сакам јас таму ни животните не може да ги одгледуваат, а не пак и страната.

Ама не е само таа страна, ако појдам на страната на Македонски железници ( http://www.mz.com.mk/ ) веќе се плашам Smile. Барем малце да се потрудиле да не е барем текстот пола кирилица, пола латиница Smile.

Но темата ми беше општо да кажам за сите македонски сајтови, најчесто оние кои нудат некаква потреба и информација се за жал за никаде.

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Македонските сајтови у главно се ужас !!!! Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Македонските сајтови у главно се ужас !!!! Empty Re: Македонските сајтови у главно се ужас !!!!

Пишување by Vlado-Tornado on Саб Ное 17 2007, 12:46


SEKTOR
ZA INFORMATIKA

©
2006Што е ова бе, сектор за информатика ? Во Македонски Железници ? Страницава е меѓу најтрагичните што сум ги видел. Добро, барем домејнот си го купиле Very Happy
Vlado-Tornado
Vlado-Tornado
Администратор
Администратор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 297
Поени : 10
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 33
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Македонските сајтови у главно се ужас !!!! Empty Re: Македонските сајтови у главно се ужас !!!!

Пишување by Vlado-Tornado on Саб Ное 17 2007, 12:58

Само, дајте да не бидеме само такви да ги ругаме бедните сајтови. Лесно е на некој сајт да му најдеш фалинка. Финтата е да ги промовираме добрите сајтови, бидејќи изборот е многу потесен. Така да, подобро би било да даваме и предлог за одлично изработени страници. Еве го мојот предлог:

www.kadevecer.com.mk

Каде Вечер, освен тоа што се пример за добра веб страница, тие воведоа и новитети како фотографирање и објавување на фотографиите (кои можат да бидат причина за добро тргање сеир - храната на македонскиот народ), даваат информации за градските случувања, доделуваат гратиси ,ги поттикнуваат луѓето да пишуваат написи за урбаноста на ноќниот живот во МК, за пријателството, здравјето итн. Браво !
Vlado-Tornado
Vlado-Tornado
Администратор
Администратор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 297
Поени : 10
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 33
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Македонските сајтови у главно се ужас !!!! Empty Re: Македонските сајтови у главно се ужас !!!!

Пишување by MaX on Саб Ное 17 2007, 17:31

Дефинитивно најдобри веб сајтој во МК

www.zlatendab.com

www.pepsi.com.mk

Уживајте во флеш анимациите..
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Македонските сајтови у главно се ужас !!!! Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Македонските сајтови у главно се ужас !!!! Empty Re: Македонските сајтови у главно се ужас !!!!

Пишување by Kosta on Саб Ное 17 2007, 19:50

Хехе ама ги фалиш зашто ги направил твој роднина Smile. Сајтовите се супер, само проблемот е што се во flash => неможам да си дозволам голема слобода за голем сајт, зашо многу долго ќе го учитава.Иначе сајтот на пепси тој што си го стаил мислам еднаш доби и награда за еден од најдобрите сајтови или грешка сум ?

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Македонските сајтови у главно се ужас !!!! Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Македонските сајтови у главно се ужас !!!! Empty Re: Македонските сајтови у главно се ужас !!!!

Пишување by MaX on Саб Ное 17 2007, 20:26

Во право си ама не дека ги фалам ради што се од мој роднина него стварно се најдобри и да во право си за тоа дека доби награда.
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Македонските сајтови у главно се ужас !!!! Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Македонските сајтови у главно се ужас !!!! Empty Re: Македонските сајтови у главно се ужас !!!!

Пишување by borisd on Нед Ное 18 2007, 00:25

Многу добро створено Very Happy

http://infinityclub.com.mk/
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Македонските сајтови у главно се ужас !!!! Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Македонските сајтови у главно се ужас !!!! Empty Re: Македонските сајтови у главно се ужас !!!!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот