Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

LG Mini GD880

Go down

LG Mini GD880 Empty LG Mini GD880

Пишување by GBL on Сре Фед 10 2010, 14:48

LG подготвува нов мобилен телефон, моделот Mini GD880 кој ќе биде изработен од брусен метал и ќе има дисплеј со 16:9 формат.

LG Mini GD880 Lg_0

Засега не се познати многу детали за LG Mini GD880. Тоа е што е познато е дека уредот ќе има дисплеј на допир со големина на дијагонала од 3,2 инчи. Камерата ќе биде со резолуција од 5 мегапиксели, а присутна ќе биде и втора камера за видео разговори.

Цената и датумот на почетокот на продажбата сеуште не се познати.

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение : LG Mini GD880 Relaxed
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 36
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот