Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Потврдено: Круз повторно во Mission:Impossible

Go down

Потврдено: Круз повторно во Mission:Impossible

Пишување by GBL on Сре Фед 10 2010, 14:47

Paramount Pictures најави дека Том Круз повторно ќе изведува невозможни акробации и шпиунски трансформации во најновото четврто продолжение на серијалот Mission: Impossible кое во кино салите би требало да се појави околу средината на 2011.Актерот Том Круз и режисерот на Mission: Impossible III Џеј Џеј Ејбрамс одамна се согласија дека ќе го продуцираат четвртиот филм од серијалот, но не беше познато дали Круз ќе се појави повторно како Итан Хант во главната улога.

Овој пат Ејбрамс ќе биде само продуцент и се' уште бара режисер кој ќе го режира новото продолжение, известува Аccess Hollywood. Џош Еплбаум и Андре Немец го пишуваат сценариото базирано на идеите на Круз и Ејбрамс.

Филмот повторно ги обединува Круз и Paramout студиото кое со актерот го прекина долгогодишниот договор во 2006.

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот