Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Мурињо мета на македонски мафијаши

Go down

Мурињо мета на македонски мафијаши Empty Мурињо мета на македонски мафијаши

Пишување by GBL on Вто Фед 09 2010, 16:33

Група македонски државјани, наводно поврзани со италијанската мафија, во текот на изминатите неклоку дена во Џенова биле уапсени од страна на италијанската полиција. Една од метите на криминалците, како што тврдат португалските медиуми, бил и менаџерот на нашиот најдобар интернационалец Горан Пандев, португалецот Жозе Мурињо.

Мурињо мета на македонски мафијаши Img48575628

армантниот фудбалски експерт на Интер и четворица фудбалери на Аталанта од Бергамо биле деноноќно следени од страна на македонските државјани, наведуваат португалците повикувајќи се на извори блиски до џеновската полициска станица.

Во домовите на припадниците на групата се пронајдени детални информации за португалецот, вклучувајќи и видеоснимки и фотографии од местото каде што престојувал, како и фотографии односно адреса на неговата миланска резиденција.

Португалските медиуми покрај оваа вест додаваат дека Мурињо информацијата ја сфатил многу сериозно и дека во истиот момент заминал на состанок во полицијата, за да ги осигура оптималните мерки за себе и сопствената фамилија.

Медиумите од Португалија додаваат дека нивниот славен тренер има намера сериозно да ја разгледа можноста за промена на адресата на живеење во Милано.

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение : Мурињо мета на македонски мафијаши Relaxed
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 36
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот