Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Join the forum, it's quick and easy

Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Пелегрини: Фановите на Реал Мадрид наскоро ќе го видат најдоброто од Кака

Go down

Пелегрини: Фановите на Реал Мадрид наскоро ќе го видат најдоброто од Кака Empty Пелегрини: Фановите на Реал Мадрид наскоро ќе го видат најдоброто од Кака

Пишување by BuDaLoTo_DeTe_ Пон Фед 08 2010, 23:13

Тренерот на Реал Мадрид, Мануел Пелегрини е сигурен во квалитетите на Кака.Пелегрини: Фановите на Реал Мадрид наскоро ќе го видат најдоброто од Кака Pelegrini020
Тој смета дека фановите на Реал Мадрид сеуште не го виделе најдоброто
од Кака, а тоа ќе следува во иднина. Бразилецот е склон на многу
критики, како и на медиумите, така и на шпанската јавност во контекст
дека не ги оправдува 64-те милиони евра дадени за него.

Но Кака беше еден од стрелците на Реал Мадрид во победата од 3:0 над Еспањол во саботата.

„По
долгото одсуство, тешко е да се праша за подобра форма. Тој дава
одлични пасови, вклучувајќи го онај за Гути против Ла Коруња, а исто
така погоди и сега против Еспањол.“
- вели Пелегрини.

„Кака е важен играч за нас и сигурен сум дека во иднина ќе го видиме неговиот раскошен квалитет.“ - смета Пелегрини.

По
критиките упатени кон Кака се пројавија шпекулации за можно враќање на
Бразилецот во Италија, а како тим кој се интересира за неговите услуги
се споменуваше Јувентус, кој според последните шпекулации е спремен да
ги отстапи Киелини и Диего на Реал Мадрид за Бразилецот кој претходно
настапуваше во дресот на Милан.
BuDaLoTo_DeTe_
BuDaLoTo_DeTe_
Најjакиот
Најjакиот

Male
Sagittarius

Расположение : Пелегрини: Фановите на Реал Мадрид наскоро ќе го видат најдоброто од Кака Daring
Треснал Глупости : 149
Поени : 446
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : kaj Megan Fox
Ден на регистрирање : 2009-06-19

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот