Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Секс поза: Медуза

Go down

Секс поза: Медуза Empty Секс поза: Медуза

Пишување by BuDaLoTo_DeTe_ on Пон Фед 08 2010, 19:34

Медузата е малку потешка клекната адаптација на мисионерската поза. За
да се наместите во оваа позиција е потребно мажот да клекне на
креветот, додека жената да седне во неговиот скут така што целосно ќе
биде свртена кон него.Секс поза: Медуза LinkСекс поза: Медуза Meduza11


И двајцата се прегрнуваат еден со друг, но во овој случај жената
освен што го прегрнува мажот со рацете тоа го прави и со нозете.

Бидејќи
мажот се потпира на своите коленици, тој е постабилен и го наметнува
ритамот на сексуалниот однос. Од друга страна, жената треба да биде во
добра физичка кондиција бидејќи цело време се наоѓа во малку
невообичаена положба каде што не може да прави поголеми движења.

Медузата е особено интимна поза, која ви овозможува преку напнатост на телото да доживеете фантастичен оргазам.
BuDaLoTo_DeTe_
BuDaLoTo_DeTe_
Најjакиот
Најjакиот

Male
Sagittarius

Расположение : Секс поза: Медуза Daring
Треснал Глупости : 149
Поени : 446
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 26
Се наоѓам : kaj Megan Fox
Ден на регистрирање : 2009-06-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот