Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Киелини: Очекувам летоска да го обновам договорот со Јуве

Go down

Киелини: Очекувам летоска да го обновам договорот со Јуве

Пишување by BuDaLoTo_DeTe_ on Чет Фед 04 2010, 18:53

[b]Дефанзивецот на Јувентус, Џорџо Киелини вели дека очекува да го
продолжи договорот со Јувентус и покрај големиот број на шпекулации
околу неговото имеМедиумите шпекулираат дека Џорџио Киелини е на мета на неколку клубови
пред се на градските ривали од Манчестер – Сити и Јунајтед.

Дефанзивецот на Јувентус можеби е поласкан од интересот но вели дека
нема намера да го напушти Торино и најави дека летоска ќе го обнови
договорот.


“Има премногу шпекулации, премногу гласини, задоволен сум од
интересот на големите клубови но немам намера да го напуштам
Јувентус.” – рече Келини.


“Тука ми е добро и се надевам дека ќе останам многу долго и ќе ја продолжам соработката со клубот.”

“Мислам дека ќе го сторам тоа летоска.”

Запрашан дали има нешто против да го носи дресот со број 6 на
големиот Скиреа, Киелини рече: “Немам никаков проблем да го носам
дресот. Секогаш сум го носел бројт 3 а во репрезентацијата бројот 4, ми
се допаѓаат сите броеви од 3-4-5-6.”


“Секако дека носењеето на бројот на Скиреа ќе биде важно за фановите.”
Запрашан кој е најтежок противник за чуваање во Серија А,
дефанзивецот рече: ”Секогаш велев дека Ибрахимович е најсилниот
противник, оваа година Милито и Снајдер, особено за топките што ги дели
Холанѓанецот.“


avatar
BuDaLoTo_DeTe_
Најjакиот
Најjакиот

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 149
Поени : 446
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 25
Се наоѓам : kaj Megan Fox
Ден на регистрирање : 2009-06-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот