Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Докторот на Мајкл Џексон обвинет за убиство без умисла

Go down

Докторот на Мајкл Џексон обвинет за убиство без умисла

Пишување by GBL on Сре Фед 03 2010, 15:46

Личниот доктор на поп - ѕвездата Мајкл Џексон ќе биде обвинет за убиство без умисла, јавија светските медиуми.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Доктор Конрад Муреј реши да се предаде на властите и да биде изведен пред истражен судија, изјави неговиот адвокат Едвард Чернов.

Тој потенцираше дека Муреј воопшто не се крие и дека е подготвен да се појави пред истражен судија кој, според изнесените докази, ќе утврди дали Муреј треба да биде обвинет и подложен на судење.

Патологот кој изврши преглед на телото на Мајкл Џексон како причина за смртта наведе убиство, односно труење со голема количина на анестетик пропофол.

Оваа супстанца создава зависност и се внесува интравенозно, а најчесто како терапија се дава во болнички, а не во домашни услови, соопштил патологот. Тој потврдил дека во телото на Џексон бил најден и коктел од други лекови како лоразепам и валиум.

Муреј се брани дека не му препишал на Мајкл Џексон ништо што би можело да го убие.

Мајкл Џексон замина во легендите на 25 јуни минатата година.

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот