Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

SHERLOCK HOLMES (2009) DvDscr Eng Xvid | High qualit

Go down

SHERLOCK HOLMES (2009) DvDscr Eng Xvid | High qualit

Пишување by GBL on Вто Фед 02 2010, 21:40DVDSCR by IMAGiNE | English | XviD @ 704 384 1767Kbps | AC3 @ 448kbps 48000 Hz | 1h 55mn | 2.05 GB
Genre: Action | Adventure | Crime | Drama | Mystery | Thriller
Rating : 7.7/10 (27,966 votes)

Director:Guy Ritchie
Writers (WGA):Michael Robert Johnson (screenplay) and Anthony Peckham (screenplay) ...more Contact:View company contact information for Sherlock Holmes on IMDbPro. Release Date:25 December 2009 (USA)

Парцел
Откако конечно фаќање на сериски убиец и окултни волшебникот Господ Blackwood, легендарниот Приватни детектив Шерлок Холмс и неговиот асистент д-р Вотсон да може да заврши уште една успешна случај. Но, кога Blackwood мистериозно се враќа од гробот и продолжува својата шумна веселба убиваат, Холмс мора да преземе лов уште еднаш. Завојуваните со својот партнер и нови fianc е и глупав шеф на Скотланд јард, бестрашното на детективот мора да го разрешат на индиции кои ќе го поведат во извртени веб на убиства, измами, и црна магија и смртоносна прегратка на temptress Ирена Адлер. Превод

Преземање Линк:

hotfile.com/list/272585/e7f24a8

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот