Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Интер го пријави Пандев за настап во Лигата на Шампионите

Go down

Интер го пријави Пандев за настап во Лигата на Шампионите

Пишување by BuDaLoTo_DeTe_ on Вто Фед 02 2010, 16:52

Горан Пандав се најде на листата на играчи што екипата на Интер ги пријави за настап во нок-аут фазата од Лигата на Шампионите.

Македонскиот интернационалец се најде на списокот од 25 фудбалери во А
листата што Интер вчера ја достави до УЕФА за втората фаза од
Лигата на Шампионите.

Пандев пристигна на Џузепе Меаца на почетокот од годината и откако
со Лацио не учествуваше во ниту едно Европско натпреварување,
Нероаѕурите можат да го употребат напаѓачот во Лигата на Шампионите.


На списокот се најде и новото засилување, МекДонанд Марига, кој го
комплетираше својот трансфер во Интер во последните мигови од
вчерашниот последен ден од зимскиот трансфер.


Кристиан Киву останува на листата и покрај тоа што заработи фрактура
на черепот и се верува дека тој нема да настапи повеќе до крајот на
сезоната.


Секако од претходната листа испадна, Патрик Виеира, кој се пресели во Манчестер Сити и Амантино Мансини, кој замине во Милан.
avatar
BuDaLoTo_DeTe_
Најjакиот
Најjакиот

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 149
Поени : 446
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 25
Се наоѓам : kaj Megan Fox
Ден на регистрирање : 2009-06-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот