Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Претепан лекар од тетовската болница

Go down

Претепан лекар од тетовската болница

Пишување by GBL on Нед Јан 31 2010, 18:03

Вистинска драма се одвивала вчера во тетовската болница откако во интерното одделени било донесено женско лице без знаци на живот, од страна на лице кое се претставил дека е нејзин сопруг.Дежурниот лекар кој ја констатирал смртта кај жената потоа бил физички нападнат од две лица кои упаднале во ординацијата и за кои потоа се утврдило дека се синови на починатата.

Синовите на лекарот му задале по неколку удари со тупаници во пределот на лицето, му ги скршиле и наочарите, а се нафрлиле и врз болничарот кој добил неколку удари во градниот кош.

Медицинската сестра јавила во полиција, а напаѓачите ја зеле почината и заминале од интерното одделение.
Полицијата констатирала кај лекарот видливи повреди во вид на оток и црвенило во пределот на образот под десното око.

Од страна на тетовската полиција се преземени мерки, при што е констатирано дека починатото лице било Асибе З. од Тетово, а како напаѓачи идентификувани се нејзините синови Ф.З.(1987) и А.З.(1993) и двајцата од Тетово. СВР-Тетово превзема мерки за целосно расчистување на случајот.

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот