Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Андерсон се поврзува со преселба во Лион

Go down

Андерсон се поврзува со преселба во Лион

Пишување by BuDaLoTo_DeTe_ on Пет Јан 29 2010, 15:58

Бразилскиот интернационалец, Андерсон се поврзува со преселба во редовите на Лион


Иднината на Андерсон на Олд Трафорд во последно време е мета на
шпекулации откако играчот беше изоставен од составот на Јунајтед за
последните два натпревари.

Се шпекулира дека играчот имал посета на Бразил која не била
одобрена од Јунајтед и затоа играчот бил казнет со две неделни плати.


Тој се поврзуваше со преселба во Васко де Гама во својата родна
земја, но клубот ги ја отфрли можноста да го ангажира 21 годишниот
играч од средниот ред.


Сега како нова можна дестинација се спомнува Лион, а портпаролот на агенцијата Gestifute која го застапува Бразилецот го потврди интересот на клубот од Франција.

За The Sun портпарлот на Gestifute рече: “Работиме на такцата зделка заедо со Јунајтед.”

“Целата работа би требало да се комплетира овој викенд.”

Медиумите од Англија сугерираат дека Црвените Ѓаволи посакуваат во
целата зделка го вклучат и високо ценетиот голман на Лион, Хуго Лорис.
avatar
BuDaLoTo_DeTe_
Најjакиот
Најjакиот

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 149
Поени : 446
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 25
Се наоѓам : kaj Megan Fox
Ден на регистрирање : 2009-06-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот