Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Давид Виља: Јас сум среќен во Валенсија

Go down

Давид Виља: Јас сум среќен во Валенсија

Пишување by BuDaLoTo_DeTe_ on Пет Јан 29 2010, 15:36

Напаѓачот на Валенсија, Давид Виља вели дека е среќен на Местаља и
додава дека тој секогаш ја покажувал својата верност па нема потреба
постоајано да говори за тоа  1. Шпанскиот интернационалец е мета на многу гиганти ширум Европа но тој и понатаму останува во Валенсија.
Изминатото лето Реал Мадрид, Барселона и Челзи беа силно заинтересирани з Виља но Лос Че успеа да одолее на нападите.
Поради финансиската криза на Валенсија многумина сметаат дека Виља
по крајот на сезоната сигурно ќе биде ставен на продажба и напаѓачот ќе
ја напушти Валенсија.

Но самиот напаѓач вели дека во моментов е среќен во Валенсија и не размислува за ништо друо освен за добра сезона со Лос Че.
“Сите можат да бидат релаксирани бидејќи јас сум среќен во
Валенсија и тоа го демонстрирам секој ден.” – рече Виља за Super Deporte.
“Ми се допаѓа тука, во градот и клубот и не треба да говорам
за тоа бидејќи луѓето можат да го видат и забележат тоа.”
“Во моментов најважен е натпреварот против Севиља кој е многу значаен за нас.”
avatar
BuDaLoTo_DeTe_
Најjакиот
Најjакиот

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 149
Поени : 446
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 25
Се наоѓам : kaj Megan Fox
Ден на регистрирање : 2009-06-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот