Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Подарокот на Пи Диди Јуниор дониран во Хаити

Go down

Подарокот на Пи Диди Јуниор дониран во Хаити Empty Подарокот на Пи Диди Јуниор дониран во Хаити

Пишување by vlado_sk on Сре Јан 27 2010, 02:59

Иако уште во декември наполни 16 години, најстариот син на раперот Шон Комбс, Џастин Диор, овој викенд приредо роденденска забава за паметење.
Подарокот на Пи Диди Јуниор дониран во Хаити Img27412089
На гламурозната забава која се одржа во еден од најелитните клубови во ЊуЈорк, се појави речиси сите најголеми музичари, меѓу кои беа Снуп Дог, Бијонсе, Лил‘Ким, Џеј-Зи, Крис Браун и многу други.

Освен што раперот ги молеше славните гости, наместо да му купуваат подароци на младиот Џастин, да донираат средства во фондациите кои им помагаат на жртвите од земјотресот на Хаити, најстариот син на П.Диди одлучи сите свои пари кои тој ги добил за својот роденден да ги донира во организацијата Хеле Хаити, на чиешто чело е Вајклиф Џон.

За да забавата биде видена само од страна на оние кои физички беа присутни во клубот, се погрижи и МТВ продукцијата која гламурозниот настан ќе го емитира во реалната серија ‘‘My Super Sweet 16‘‘. Меѓу бројните поклони беа кои ги доби 16-годишното момче, посебно се издвојуваше 360.000 долари вредниот автомобил ‘‘Мајбах‘‘ и банковната сметка на која се наоѓаат 10.000 долари.

vlado_sk
Студент
Студент

Male
Cancer

Треснал Глупости : 48
Поени : 169
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : skopje
Ден на регистрирање : 2010-01-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот