Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Омилени млади ѕвезди?

Go down

Омилени млади ѕвезди?

Пишување by Hamete on Пет Јан 08 2010, 18:13

[img:0066]http://najforumce.macedonianforum.net/[/img]

Омилен ми е ZAC EFRON

Hamete
Почетник
Почетник

Female
Cancer

Треснал Глупости : 1
Поени : 3
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 36
Се наоѓам : Gostivar
Ден на регистрирање : 2010-01-08

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот