Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

фан клуб: FK Partizan

Go down

фан клуб: FK Partizan

Пишување by Caihlem on Саб Сеп 29 2007, 20:34pobeda svaka za nas je radost
svaki nas poraz pece i boli
dacemo zivot, dali smo mladost
za sve se navija partizan se voli

mi smo s njega kada je prvi
i kad se bori za zivot gori
svako je od nas u raci krvi
za sve se navija partizan se voli

Ajde grobar i obicni fanovi diskutirajte ovde...
avatar
Caihlem
Почетник
Почетник

Треснал Глупости : 22
Поени : 0
Репутација : 0
Се наоѓам : Струмица
Ден на регистрирање : 2007-09-29

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: FK Partizan

Пишување by Caihlem on Саб Сеп 29 2007, 20:36

Momentalno igrat Partizan i C.Zvezda
avatar
Caihlem
Почетник
Почетник

Треснал Глупости : 22
Поени : 0
Репутација : 0
Се наоѓам : Струмица
Ден на регистрирање : 2007-09-29

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: FK Partizan

Пишување by Kosta on Нед Сеп 30 2007, 16:47

Ништо Партизан 2:2 Sad

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: FK Partizan

Пишување by Caihlem on Нед Сеп 30 2007, 23:17

Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad
avatar
Caihlem
Почетник
Почетник

Треснал Глупости : 22
Поени : 0
Репутација : 0
Се наоѓам : Струмица
Ден на регистрирање : 2007-09-29

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: FK Partizan

Пишување by borisd on Сре Окт 03 2007, 02:40

Kako mozete uste da se delite na Zvezda i Parizan? koga si gi imame Vardar, Rabotnicki, Milano, Pelister, Pobeda ...
Site rado bi sednale pred televizor da gledaat zvezda - partizan odkolku da pojdat na stadion da gledaat vardar - rabotnicki taka?
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: FK Partizan

Пишување by Kosta on Сре Окт 03 2007, 02:52

Zer0_CooL напиша:Kako mozete uste da se delite na Zvezda i Parizan? koga si gi imame Vardar, Rabotnicki, Milano, Pelister, Pobeda ...
Site rado bi sednale pred televizor da gledaat zvezda - partizan odkolku da pojdat na stadion da gledaat vardar - rabotnicki taka?

Потполно се согласувам со тебе, али македонска лига немаат пари топки да купат Smile

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: FK Partizan

Пишување by Caihlem on Сре Окт 03 2007, 13:49

Zer0_CooL напиша:Kako mozete uste da se delite na Zvezda i Parizan? koga si gi imame Vardar, Rabotnicki, Milano, Pelister, Pobeda ...
Site rado bi sednale pred televizor da gledaat zvezda - partizan odkolku da pojdat na stadion da gledaat vardar - rabotnicki taka?

Што сакаше да кажеш? Дека само пред ТВ може да ги гледаме? Дека неможеме да идеме на ЈНА или на Маракана и на било кој стадион...?
Што ќе им гледам на Вардар, на Милано... Помина времето кога одев да ги гледам натпреварите од македонската лига... Македонската лига според мене е 0(нула)...

И не говори безвезе кога секој втор натпревар со син ми и пријателите одиме за Србија на Партизанpirat

PARTIZANE GDJE GOD TI DA IGRAS, TU SU TVOI GROBARI:)
avatar
Caihlem
Почетник
Почетник

Треснал Глупости : 22
Поени : 0
Репутација : 0
Се наоѓам : Струмица
Ден на регистрирање : 2007-09-29

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: FK Partizan

Пишување by borisd on Сре Окт 03 2007, 21:39

Caihlem напиша:[
Што сакаше да кажеш? Дека само пред ТВ може да ги гледаме? Дека неможеме да идеме на ЈНА или на Маракана и на било кој стадион...?
nikoj ne spomna deka samo pred televizor mozete da gi gledate, tuku muabetot mi bese za toa sto nikoj ne odi da gi gleda nasive, a ti ako imas pari odi si da si gi gledas nemam nisto protiv, tvoj izbor, samo muabetot mi bese zosto nasava liga e 0 (nula), zatoa sto nikoj ne odi da gleda fudbal, a za vardar, milano, rabotnicki i red drugi da odat luge da gi gledaat da ima stalno polni tribini da vidis kako ke igraat, ke znaat deka publikata gi saka ne samo da igraat za onaka kolku da se reci. sega me svati sto sakav da kazam? ne sakav da te navredam tuku krivo mi e zosto site gi gledaat partizan i zvezda koga mozeme so nasive da napreduvame taka?
pozz
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: FK Partizan

Пишување by 1MM0rtalis on Нед Окт 07 2007, 00:26

ne be bato vervi mi ne e taka znajs zoso?zatoa sto kaj nas nema pari za da gi platat da igraat jas sum cel zivot sportist i nikogas ni mene ni na bilo koj ne mu bese vazno publikata tuku kolku e premijata me razbiras?a toa da taka e da se polni tribinive ce ima pari ama tie pari ce se kradat od uprava i slicno zatoa ko ce vidis isto lajno e,
a inace napred GROBARI
jas sum za partizan od sekogas
avatar
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: FK Partizan

Пишување by borisd on Нед Окт 07 2007, 01:44

am nemat da ti e kejf ako cela publika naviva za tebe i te saka? togas ni parite nema da ti se vazni tolku zaso ke imas respect i toa golem i zelba za igra, taka ke gledas sekoja utakmica da go davas maksimumot od tebe za publikata uste poveke da te saka, i za uste poveke da te bodri Very Happy:D:D
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: FK Partizan

Пишување by 1MM0rtalis on Пет Окт 12 2007, 01:03

ne be bato vervi ne e taka mislam ima nekoja vistina mala vo ova ama ako jas sum vo soblekuvalna i dojde mi kaze a be neam pari da vi dam edno 2 meseci ebati i publika i se a ne e toa taka smao kaj nas sekade e
Very Happy
avatar
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: FK Partizan

Пишување by borisd on Пет Окт 12 2007, 21:11

а дали ти би играл да имаш милионска плата, а цела публика да те мрази ? да те свиркаат и што знам што друго?
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: FK Partizan

Пишување by Boxer^ on Вто Окт 30 2007, 22:08

partizan cicaci od prv do posleden

Boxer^
Почетник
Почетник

Male
Pisces

Треснал Глупости : 3
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : struga
Ден на регистрирање : 2007-10-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: FK Partizan

Пишување by Boxer^ on Вто Окт 30 2007, 22:10

ZVEZDA SHAMPIONI

Boxer^
Почетник
Почетник

Male
Pisces

Треснал Глупости : 3
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : struga
Ден на регистрирање : 2007-10-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: FK Partizan

Пишување by Jimmy on Нед Мар 02 2008, 21:03

значи на овој фан клуб за Partizan може да пишувате се што е поврзано со Partizan,така да нема потреба од отворање на нови теми за Partizan :mercy:

p.s. вчера Партизан го папа на велико од Звезда 4 : 1 на Маракана :cao:
avatar
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: FK Partizan

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот