Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Иде некој на мирц ?

Go down

Иде некој на мирц ? Empty Иде некој на мирц ?

Пишување by GBL on Саб Окт 10 2009, 17:48

Иде ли некоја на мирц ??

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение : Иде некој на мирц ? Relaxed
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 36
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Иде некој на мирц ? Empty Re: Иде некој на мирц ?

Пишување by Divine`God on Сре Фед 03 2010, 04:44

NE Wink
Divine`God
Divine`God
Администратор
Администратор

Male
Sagittarius

Расположение : Иде некој на мирц ? Cool
Треснал Глупости : 20
Поени : 22
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : У пичку матер,па лево
Ден на регистрирање : 2009-06-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Иде некој на мирц ? Empty Re: Иде некој на мирц ?

Пишување by Divine`God on Сре Фед 03 2010, 04:44

Mirco mi ide.... na nervi:)
Divine`God
Divine`God
Администратор
Администратор

Male
Sagittarius

Расположение : Иде некој на мирц ? Cool
Треснал Глупости : 20
Поени : 22
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : У пичку матер,па лево
Ден на регистрирање : 2009-06-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Иде некој на мирц ? Empty Re: Иде некој на мирц ?

Пишување by GBL on Сре Фед 03 2010, 15:31

ahahaahah

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение : Иде некој на мирц ? Relaxed
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 36
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Иде некој на мирц ? Empty Re: Иде некој на мирц ?

Пишување by Dragi666 on Сре Фед 03 2010, 19:42

jas odev ama veke ne Very Happy

Dragi666
Почетник
Почетник

Male
Libra

Треснал Глупости : 2
Поени : 2
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : Strumica
Ден на регистрирање : 2010-02-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Иде некој на мирц ? Empty Re: Иде некој на мирц ?

Пишување by Dejana on Чет Фед 04 2010, 20:53

Dragi666 напиша:jas odev ama veke ne Very Happy


исто Smile
Dejana
Dejana
..:: КрокодиЛКА ::..
..:: КрокодиЛКА ::..

Female
Leo

Расположение : Иде некој на мирц ? Flirty
Треснал Глупости : 49
Поени : 53
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 27
Се наоѓам : Штип
Ден на регистрирање : 2010-01-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Иде некој на мирц ? Empty Re: Иде некој на мирц ?

Пишување by BuBaSvaBa on Пет Мар 12 2010, 03:44

За жал јас сеуште одам :\
BuBaSvaBa
BuBaSvaBa
..:: КрокодиЛКА ::..
..:: КрокодиЛКА ::..

Female
Capricorn

Расположение : Иде некој на мирц ? Sleepy
Треснал Глупости : 91
Поени : 91
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 27
Се наоѓам : Спроти комшијата!
Ден на регистрирање : 2010-03-08

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Иде некој на мирц ? Empty Re: Иде некој на мирц ?

Пишување by Chapo on Саб Мар 13 2010, 00:54

Ponekogas ija mircam po malce:)

Chapo
Администратор
Администратор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 4
Поени : 4
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 39
Се наоѓам : Italia
Ден на регистрирање : 2010-03-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Иде некој на мирц ? Empty Re: Иде некој на мирц ?

Пишување by Dejana on Нед Мар 14 2010, 23:59

Chapo напиша:Ponekogas ija mircam po malce:)


со кој ник?
Dejana
Dejana
..:: КрокодиЛКА ::..
..:: КрокодиЛКА ::..

Female
Leo

Расположение : Иде некој на мирц ? Flirty
Треснал Глупости : 49
Поени : 53
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 27
Се наоѓам : Штип
Ден на регистрирање : 2010-01-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Иде некој на мирц ? Empty Re: Иде некој на мирц ?

Пишување by GBL on Пон Мар 15 2010, 03:30

ajde site da ve vidam /Server Irc.AjvarChat.Org ili ako nemate mirc preku java www.ajvarchat.org !!!

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение : Иде некој на мирц ? Relaxed
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 36
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Иде некој на мирц ? Empty Re: Иде некој на мирц ?

Пишување by Ke4eR on Вто Мар 23 2010, 13:25

jas idam ponekogash koa nema so da praam i da ne mi odat suspend userite Very Happy
Ke4eR
Ke4eR
Почетник
Почетник

Male
Capricorn

Расположение : Иде некој на мирц ? Sleepy
Треснал Глупости : 27
Поени : 60
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 23
Се наоѓам : Ти тоа да вииш !
Ден на регистрирање : 2010-02-07

Преглед на профилот на членот http://www.historyofmacedonia.org/macedonia

Вратете се на почетокот Go down

Иде некој на мирц ? Empty Re: Иде некој на мирц ?

Пишување by Chapo on Вто Мар 23 2010, 23:01

Dejana: Na mirc idam <Chapo>

Chapo
Администратор
Администратор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 4
Поени : 4
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 39
Се наоѓам : Italia
Ден на регистрирање : 2010-03-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Иде некој на мирц ? Empty Re: Иде некој на мирц ?

Пишување by ~The Vampire~ on Вто Мар 30 2010, 06:52

Баш пред некој ден влегов по не знам колку време. Тапа е -.-
~The Vampire~
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение : Иде некој на мирц ? Daring
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Иде некој на мирц ? Empty Re: Иде некој на мирц ?

Пишување by GBL on Вто Мар 30 2010, 11:26

~The Vampire~ напиша:Баш пред некој ден влегов по не знам колку време. Тапа е -.-
Добро дојде назад на форумот .

Мирцот пропаѓа.. Ај кој иде на мирц нека влезе на /server irc.mkd-chat.it.cx канал #Mkd !

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение : Иде некој на мирц ? Relaxed
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 36
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Иде некој на мирц ? Empty Re: Иде некој на мирц ?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот