Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Психолошки тест

Go down

Психолошки тест Empty Психолошки тест

Пишување by Divine`God on Вто Јун 23 2009, 22:50

Слично на онаа од ~vampire~ шо ја отвори темава еве и оваа.

Психолошки тест Dark_sun_dawn

Глеајте ја сликава. Замислете дека сте стигнале до тоа место со помош на вселенски брод,точак,магаре,шпедитер,мотор,ролери..whatever...

Што правите после тоа? Кој е вашиот избор?


Еве како би одговориле некои карактери на луѓе:

Илузионист: Ќе ги викнам сите духови на помош што се случва наоколу...
Фантазер: Ќе пливам по реката со оган...
Реалист: Ќе се разбудам / Ќе стиснам Escape
Авантурист: Ќе видам што има од другата страна на карпите
Педер: Која е најшилеста карпа? Се осеќам мн запалено овде...
Хакер: Псссс...да му најдам ИП - и сонце ќе се види и река и све...
Математичар - Се осеќам на висина од 90 стапки имам уште 1% гориво од потребното да се спуштам..
Хемичар: Има некој лакмусова хартија?
Физичар: Секое тело фрлено во онаа река онаму.....
Селјак: Ја не су от туа и не зна кој пат да го вата..
Религиозен Фанатик: Господи,ти кој ги создаваш овие чуда и чудовишта...бла бла бла бла бла бла бла
Атеист: И ние ќе бидеме некој ден дел од ова....
Песимист: Нема шанси ја да сум стигнал до вакво нешто
Музичар: Ајде далииии знаеееешш....памееетишшш милицееееееееееееееееееееееееееееееееее
Кодош: Чек да му кажам на овој да види што има ваму...
Металец: Let them Burn!!! Hail Satan! \m/
Панкер: Има нешто за пиење?
Турбо Фолкер: On je podmetnuo pozare,u mom srcu, u mom telu, u mojim grudimaja ih gasim uvek negde...
Политичар: И овде треба некој митинг да одржиме...
Чак Норис: Ама сум ги средил...
GBL:Овде има Вип Зона?
Боки 13: Ова е дело на тие што ме мразат.
Цеца: Лепи Громе моооооооој
Самоубиец: Ова го барав...години...
Африканец: Ладничко овде бе?
Русин:Это очень горячее место
Шиптар: Cosmofoni Sqiptare,nuk ka server...
Случаен Минувач: Пак трескате зелени на форум?
Divine`God
Divine`God
Администратор
Администратор

Male
Sagittarius

Расположение : Психолошки тест Cool
Треснал Глупости : 20
Поени : 22
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : У пичку матер,па лево
Ден на регистрирање : 2009-06-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот