Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

поздрав

Go down

поздрав Empty поздрав

Пишување by jelena on Пет Јун 12 2009, 11:49

само да ве поздравам со новота реклама за Македонија закон е позз :icecream: :thumbup1: :133: :makedonija:Последната промена е направена од jelena на Саб Јун 13 2009, 16:12. Мислењето е променето 1 пати

_________________
поздрав 18158

♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
jelena
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение : поздрав Flirty
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

поздрав Empty Re: поздрав

Пишување by borisd on Пет Јун 12 2009, 16:53

Јако!
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : поздрав Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

поздрав Empty Re: поздрав

Пишување by jelena on Пет Јун 12 2009, 17:33

не јако прејако е :thumbup1: секоја му чест на чичко Милчо :worshippy:

_________________
поздрав 18158

♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
jelena
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение : поздрав Flirty
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

поздрав Empty Re: поздрав

Пишување by borisd on Пет Јун 12 2009, 19:50

By the way рекламата ја снимил Игор Иванов - Изи
Значи секоја му чест на чичко Игор Иванов - Изи :worshippy:
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : поздрав Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

поздрав Empty Re: поздрав

Пишување by jelena on Саб Јун 13 2009, 16:12

дали бе? јас па разбрав дека Милчо е :pos: како и да е многу е јака стварно... одвај чекам реакците на грците хихихихих

_________________
поздрав 18158

♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
jelena
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение : поздрав Flirty
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

поздрав Empty Re: поздрав

Пишување by Kosta on Нед Јун 14 2009, 15:11

Алал да им е за рекламава :star od hi5:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : поздрав Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

поздрав Empty Re: поздрав

Пишување by GBL on Пон Јун 15 2009, 11:30

свака му част на тој што го направил и на ова и на претходното ..
на CNN ке го има и ова новото мислам сега во среда .

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение : поздрав Relaxed
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 36
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

поздрав Empty Re: поздрав

Пишување by jelena on Пон Јун 15 2009, 18:36

ке се кренат узбуни и паники хихихихих

_________________
поздрав 18158

♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
jelena
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение : поздрав Flirty
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

поздрав Empty Re: поздрав

Пишување by BuBaSvaBa on Саб Мар 13 2010, 03:27

Еве еден поздрав и од мене со песната "Нума нума јеј" Smile

https://www.youtube.com/watch?v=TygDt0jfn70


П.С. Како се става бе видео?
BuBaSvaBa
BuBaSvaBa
..:: КрокодиЛКА ::..
..:: КрокодиЛКА ::..

Female
Capricorn

Расположение : поздрав Sleepy
Треснал Глупости : 91
Поени : 91
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 27
Се наоѓам : Спроти комшијата!
Ден на регистрирање : 2010-03-08

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

поздрав Empty Re: поздрав

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот