Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

КАЈ МИ Е СОНЦЕТО?!:roll:

Go down

КАЈ МИ Е СОНЦЕТО?!:roll: Empty КАЈ МИ Е СОНЦЕТО?!:roll:

Пишување by Frento on Пет Мај 29 2009, 15:34

КАЈ МИ Е СОНЦЕТО?! :makedonija:
Frento
Frento
Почетник
Почетник

Male
Aries

Расположение : КАЈ МИ Е СОНЦЕТО?!:roll: Bored
Треснал Глупости : 7
Поени : 10
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Skopje/ Butel I
Ден на регистрирање : 2009-05-29

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

КАЈ МИ Е СОНЦЕТО?!:roll: Empty Re: КАЈ МИ Е СОНЦЕТО?!:roll:

Пишување by Kosta on Пет Мај 29 2009, 18:51

Се чекаше темава од некој :vozbuden: :pos: :pos:

Мала статистика за сонцето: :pos:

- Кај ми е сонцето? x21
- Сонцето кај ми е? x2
- Сонцето мое кај ми е? x1
- Ќе ми кажиш мори кај ми е сонцето? x1
- Ќе ми кажиш кај ми е сонцето бе? x1

Заклучок:

- Те молам x84
- Отклучи ги вратите
- Ќе фатам такси
-15 min

Ако се следат овие чекори, нема да постојат раскинати врски :pos:

Групата на фајсбук: https://www.facebook.com/group.php?gid=90933466569&ref=nf

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : КАЈ МИ Е СОНЦЕТО?!:roll: Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот