Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Здраво Генијалци

Go down

Здраво Генијалци

Пишување by darataM on Нед Апр 05 2009, 02:17

Дали се сеќавате на старите добри времиња..Wink со овие стари добри песнички од Здраво генијалци?
Dvojche i Tufi - Novogodishna pesna.mp3
Dvojche i Tufi - Tetka desa stujardesa.mp3
Dvojche i Tufi - Zdravo Genijalci.mp3
Zdravo Genijalci - Belcho crnio.mp3
Zdravo Genijalci - Ja otkriv amerika.mp3
Zdravo Genijalci - Mihajlo mikica.mp3
Zdravo Genijalci - moreto si e more.mp3
Zdravo Genijalci - Mrazam rodendeni.mp3
Zdravo Genijalci - Nekoja vecher.mp3
Zdravo Genijalci - Ni troshka vina.mp3
Zdravo Genijalci - Prvite zhivotni bitni.mp3
Zdravo Genijalci - Se e vozmozhno.mp3
Zdravo Genijalci - Skrieno bogatstvo.mp3
Zdravo Genijalci - Trajche bajche.mp3
Zdravo Genijalci - Uf, kakov son.mp3
Zdravo Genijalci - Zharko.mp3
Zdravo Genijalci - Zhurka.mp3
Код:
http://www2.evilshare.com/6d082f96-6ae2-102c-8fc8-0007e90cfb90

Голем поздрав до salt
avatar
darataM
Почетник
Почетник

Male
Aries

Расположение :
Треснал Глупости : 8
Поени : 11
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Makedonija
Ден на регистрирање : 2008-08-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво Генијалци

Пишување by najforumce on Нед Апр 05 2009, 16:34

Фала многу многу Wink Wink
avatar
najforumce
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 440
Поени : 19
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 38
Се наоѓам : najforumce
Ден на регистрирање : 2008-03-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво Генијалци

Пишување by jelena on Пон Апр 06 2009, 14:18

хахаа фала ова со градоначалникот хихихих

_________________


♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
avatar
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво Генијалци

Пишување by borisd on Сре Апр 08 2009, 18:50

Од кај ги најде само Smile
Фала многу!
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво Генијалци

Пишување by salt on Саб Апр 18 2009, 16:32

и мене ме интересира од кај ги најде само 🆒
avatar
salt
Почетник
Почетник

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 2
Поени : 4
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 38
Се наоѓам : Tetovo/Macedonia
Ден на регистрирање : 2009-04-18

Преглед на профилот на членот http://www.radiomk.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво Генијалци

Пишување by bonte on Вто Апр 21 2009, 06:55

so bese ova be?
avatar
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво Генијалци

Пишување by MaX on Сре Апр 22 2009, 07:23

bonte напиша:so bese ova be?

Ова беше една лоша детска емисија шо се емитвеше на Мтв1
Со лоши актери и многу лоша позната македонска продукција
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво Генијалци

Пишување by bonte on Чет Апр 23 2009, 23:03

MaX напиша:
bonte напиша:so bese ova be?

Ова беше една лоша детска емисија шо се емитвеше на Мтв1
Со лоши актери и многу лоша позната македонска продукција
a ova gore e muzika taka?
avatar
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво Генијалци

Пишување by MaX on Чет Апр 23 2009, 23:38

bonte напиша:
MaX напиша:
bonte напиша:so bese ova be?

Ова беше една лоша детска емисија шо се емитвеше на Мтв1
Со лоши актери и многу лоша позната македонска продукција
a ova gore e muzika taka?

Da bonte toa gore e "muzika" Very Happy
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво Генијалци

Пишување by bonte on Чет Апр 30 2009, 05:08

MaX напиша:
bonte напиша:
MaX напиша:
bonte напиша:so bese ova be?

Ова беше една лоша детска емисија шо се емитвеше на Мтв1
Со лоши актери и многу лоша позната македонска продукција
a ova gore e muzika taka?

Da bonte toa gore e "muzika" Very Happy
am zas rece emisja ... rekov dan vo audio format 🍿
avatar
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво Генијалци

Пишување by MaX on Нед Мај 03 2009, 23:47

bonte напиша:
MaX напиша:
bonte напиша:
MaX напиша:
bonte напиша:so bese ova be?

Ова беше една лоша детска емисија шо се емитвеше на Мтв1
Со лоши актери и многу лоша позната македонска продукција
a ova gore e muzika taka?

Da bonte toa gore e "muzika" Very Happy
am zas rece emisja ... rekov dan vo audio format 🍿

Ам од емисијата се овие песни,одвреме навреме пееа свајќаш!?...имаа набавено сигурно неколку композитори од СИ ДО или од Златно Славејче за да им ги пишат песните.

иначе мп3 се да :bop:
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво Генијалци

Пишување by bonte on Чет Мај 07 2009, 05:53

MaX напиша:
bonte напиша:
MaX напиша:
bonte напиша:
MaX напиша:
bonte напиша:so bese ova be?

Ова беше една лоша детска емисија шо се емитвеше на Мтв1
Со лоши актери и многу лоша позната македонска продукција
a ova gore e muzika taka?

Da bonte toa gore e "muzika" Very Happy
am zas rece emisja ... rekov dan vo audio format 🍿

Ам од емисијата се овие песни,одвреме навреме пееа свајќаш!?...имаа набавено сигурно неколку композитори од СИ ДО или од Златно Славејче за да им ги пишат песните.

иначе мп3 се да :bop:

da?
avatar
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво Генијалци

Пишување by bonte on Саб Мај 16 2009, 01:37

bonte напиша:
MaX напиша:
bonte напиша:
MaX напиша:
bonte напиша:
MaX напиша:
bonte напиша:so bese ova be?

Ова беше една лоша детска емисија шо се емитвеше на Мтв1
Со лоши актери и многу лоша позната македонска продукција
a ova gore e muzika taka?

Da bonte toa gore e "muzika" Very Happy
am zas rece emisja ... rekov dan vo audio format 🍿

Ам од емисијата се овие песни,одвреме навреме пееа свајќаш!?...имаа набавено сигурно неколку композитори од СИ ДО или од Златно Славејче за да им ги пишат песните.

иначе мп3 се да :bop:
INTERESNO mi izlegdat ova so citatite... zato citirav Smile

da?
avatar
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво Генијалци

Пишување by starsas on Пет Jул 03 2009, 18:51

Lugje daj ostavete Msn ... Dokolku gi imate pesnite
Za da mi gi pratite inaku toa bese najjubavoto vreme...

starsas
Почетник
Почетник

Male
Virgo

Треснал Глупости : 1
Поени : 1
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 23
Се наоѓам : Resen
Ден на регистрирање : 2009-07-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво Генијалци

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот