Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Кевин Костнер татко по 6-ти пат

Go down

Кевин Костнер татко по 6-ти пат

Пишување by jelena on Вто Фед 17 2009, 04:30
Сопругата на Кевин Костнер Кристин Бомгартнер роди син, кој е шесто дете на холивудскиот актер.

Детето го доби името Хејс Логан, а Костнер пред раѓањето на син му изјави дека името Хеј го избрал „според ликот на каубоецот“ во вестернот кој планира да го сними.

Ова е втор син на 54-годишниот Костнер и 34-годишната Кристин Бомгартнер - постариот Кејден Вајат има 21 месец.

Костнер има и три возрасни деца од првиот брак и уште едно дете од вонбрачна врска.

_________________


♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
avatar
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кевин Костнер татко по 6-ти пат

Пишување by borisd on Вто Фед 17 2009, 13:01

Алал да му е
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот