Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Join the forum, it's quick and easy

Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Нови судски процеси по смртта на Тоше

Go down

Нови судски процеси по смртта на Тоше Empty Нови судски процеси по смртта на Тоше

Пишување by najforumce Пон Фед 02 2009, 16:14

Нови судски процеси по смртта на Тоше 0ae03f10

Ракометарката Андријана Будимир го достави на судот својот мобилен телефон во кој се наоѓаат СМС пораки, кои наводно јасно откриваат во каков однос била таа со Тоше Проески.

Последната девојка на прерано починатиот Тоше се суди со неговата менаџерката, Љиљана Петровиќ, која навремето изјавила дека е лага дека Тоше своите последни СМС пораки и ги испратил на Андријана Будимир. Андријана Будимир потоа ја тужеше менаџерката за клевета. И, додека судскиот процес е во тек, Андријана му го достави на судот својот мобилен телефон во кој се наоѓаат околу 200 СМС пораки, кои откриваат во каков однос таа била со Тоше – пренесува списанието Екстра.

Не ја тужев Љиљана Петровиќ заради парите, туку да докажам дека лаже. Таа жена ми го уништи животот, па луѓето прашуваат дали јас навистина бев во врска со него, или не – изјави Андријана, која не се сомнева дека ќе го добие спорот. Таа планира обештетување да го даде за деца без родители.


Извор: Форум
najforumce
najforumce
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение : Нови судски процеси по смртта на Тоше Sneaky
Треснал Глупости : 440
Поени : 19
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 43
Се наоѓам : najforumce
Ден на регистрирање : 2008-03-12

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот