Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Кој мобилен го користите сега и кој спрема вас е најдобар?

Go down

Кој мобилен го користите сега и кој спрема вас е најдобар? Empty Кој мобилен го користите сега и кој спрема вас е најдобар?

Пишување by 1MM0rtalis on Нед Jул 01 2007, 15:40

jas koristam nokia 6610 i n70 mislam deka e se so baram od mobielen
zatoa bi go preporacal na site sega sakam da zemam n90 ili n92 ako mu treba na nekoj nekoja programa neso slobodno neka kazi
1MM0rtalis
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кој мобилен го користите сега и кој спрема вас е најдобар? Empty Re: Кој мобилен го користите сега и кој спрема вас е најдобар?

Пишување by PsyTrip on Нед Jул 01 2007, 17:21

Јас користам Сони Ериксон К800 а ке купувам п900
PsyTrip
PsyTrip
Професор
Професор

Male
Virgo

Треснал Глупости : 347
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Ден на регистрирање : 2007-05-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кој мобилен го користите сега и кој спрема вас е најдобар? Empty Re: Кој мобилен го користите сега и кој спрема вас е најдобар?

Пишување by Caihlem on Саб Сеп 29 2007, 20:41

Koritam NOKIA N73 ... a cim sum go izbral, sigurno e najdobar spored mene i za mene Smile
Caihlem
Caihlem
Почетник
Почетник

Треснал Глупости : 22
Поени : 0
Репутација : 0
Се наоѓам : Струмица
Ден на регистрирање : 2007-09-29

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кој мобилен го користите сега и кој спрема вас е најдобар? Empty Re: Кој мобилен го користите сега и кој спрема вас е најдобар?

Пишување by bonte on Пон Окт 29 2007, 04:29

Кој мобилен го користите сега и кој спрема вас е најдобар? SEW880i5ka e!
bonte
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение : Кој мобилен го користите сега и кој спрема вас е најдобар? Bored
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Кој мобилен го користите сега и кој спрема вас е најдобар? Empty Re: Кој мобилен го користите сега и кој спрема вас е најдобар?

Пишување by HalfGrown_IDIOT on Пон Окт 29 2007, 17:53

a kupi telefon a bonte?
aj za castenje si bil ti
HalfGrown_IDIOT
HalfGrown_IDIOT
Најjакиот
Најjакиот

Male
Libra

Расположение : Кој мобилен го користите сега и кој спрема вас е најдобар? Cool
Треснал Глупости : 347
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кој мобилен го користите сега и кој спрема вас е најдобар? Empty Re: Кој мобилен го користите сега и кој спрема вас е најдобар?

Пишување by bonte on Пон Окт 29 2007, 20:11

HalfGrown_IDIOT напиша:a kupi telefon a bonte?
aj za castenje si bil ti

brat da znajs kakov telefon imam... Sad Sad
koga sakam go frlam od na tretsprat i ic ne mi e gajle
bonte
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение : Кој мобилен го користите сега и кој спрема вас е најдобар? Bored
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Кој мобилен го користите сега и кој спрема вас е најдобар? Empty Re: Кој мобилен го користите сега и кој спрема вас е најдобар?

Пишување by HalfGrown_IDIOT on Сре Окт 31 2007, 00:28

a be brat imas ti "cakat",ke kupis telefon...mala rabota e to za tebe
HalfGrown_IDIOT
HalfGrown_IDIOT
Најjакиот
Најjакиот

Male
Libra

Расположение : Кој мобилен го користите сега и кој спрема вас е најдобар? Cool
Треснал Глупости : 347
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кој мобилен го користите сега и кој спрема вас е најдобар? Empty Re: Кој мобилен го користите сега и кој спрема вас е најдобар?

Пишување by bonte on Пон Ное 05 2007, 22:09

da be imam jas telefon od 700 den. a i toj sega ne rabotat Very Happy
bonte
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение : Кој мобилен го користите сега и кој спрема вас е најдобар? Bored
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Кој мобилен го користите сега и кој спрема вас е најдобар? Empty Re: Кој мобилен го користите сега и кој спрема вас е најдобар?

Пишување by Kosta on Пон Ное 05 2007, 22:43

Кој мобилен го користите сега и кој спрема вас е најдобар? Lgu8130

Овој го користам, ама не е најдобар :icon_mrgreen:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Кој мобилен го користите сега и кој спрема вас е најдобар? Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Кој мобилен го користите сега и кој спрема вас е најдобар? Empty Re: Кој мобилен го користите сега и кој спрема вас е најдобар?

Пишување by borisd on Вто Ное 06 2007, 00:25

Сега користам Nokia 7600 и премногу сум задоволен од телефончево, 3 години фурам со него и нема абер за ништо, освен сега малце мрежата што ми паѓа али ке го поправам. А сакам да си земам или iPhone (многу барам) или некој Nokia n серија.
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Кој мобилен го користите сега и кој спрема вас е најдобар? Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Кој мобилен го користите сега и кој спрема вас е најдобар? Empty Re: Кој мобилен го користите сега и кој спрема вас е најдобар?

Пишување by Goran - Gogo on Вто Ное 06 2007, 04:40

Па јас да ви казам право користам Nokia 6280 и немам лош збор за него. Малце е подебел во ширина ама не е важно битни се перформансите нели? А да да за замена би земал iPhone и потполно се сложвам со Борче
Goran - Gogo
Goran - Gogo
Доцент
Доцент

Male
Pisces

Расположение : Кој мобилен го користите сега и кој спрема вас е најдобар? Sleepy
Треснал Глупости : 151
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : MK
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кој мобилен го користите сега и кој спрема вас е најдобар? Empty Re: Кој мобилен го користите сега и кој спрема вас е најдобар?

Пишување by 1MM0rtalis on Пон Ное 12 2007, 02:35

iphon vervi mi pgolemo srajne nea videno bracedon od babana donese sega od usa i e ne znam propala investicija
1MM0rtalis
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кој мобилен го користите сега и кој спрема вас е најдобар? Empty Re: Кој мобилен го користите сега и кој спрема вас е најдобар?

Пишување by Kosta on Пон Ное 12 2007, 02:36

1MM0rtalis напиша:bracedon od babana

OFF TOPIC: Незнам зашо ама ова многу ме насмеа :ljolj: :ljolj: :ljolj:


Како може IPhone да ти е срање ?

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Кој мобилен го користите сега и кој спрема вас е најдобар? Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Кој мобилен го користите сега и кој спрема вас е најдобар? Empty Re: Кој мобилен го користите сега и кој спрема вас е најдобар?

Пишување by 1MM0rtalis on Вто Ное 13 2007, 00:30

братуцед мој,потоцно некој вујко пошто од бабами е син Very Happy
1MM0rtalis
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кој мобилен го користите сега и кој спрема вас е најдобар? Empty Re: Кој мобилен го користите сега и кој спрема вас е најдобар?

Пишување by Maxxis on Вто Фед 05 2008, 00:00

Jас имам к300i ! Чекам да ми заврси договорот со Космофон па да зеам друг,а добар мобилен е к800i !
Maxxis
Maxxis
Асистент
Асистент

Male
Pisces

Расположение : Кој мобилен го користите сега и кој спрема вас е најдобар? Devilish
Треснал Глупости : 70
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 27
Се наоѓам : Underground
Ден на регистрирање : 2007-07-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кој мобилен го користите сега и кој спрема вас е најдобар? Empty Re: Кој мобилен го користите сега и кој спрема вас е најдобар?

Пишување by PsyTrip on Саб Фед 23 2008, 02:07

Користев Сони Ериксон к800 а сеа користам нокиа 6280 и дефинитивно највеќе сум задоволен од претходните мобилни што ги имав
PsyTrip
PsyTrip
Професор
Професор

Male
Virgo

Треснал Глупости : 347
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Ден на регистрирање : 2007-05-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кој мобилен го користите сега и кој спрема вас е најдобар? Empty Re: Кој мобилен го користите сега и кој спрема вас е најдобар?

Пишување by Моника on Вто Мар 04 2008, 23:22

Nokia N95 си имам сега и за ништо на свет не го мењам
Моника
Моника
...:::шмизла:::...

Female
Cancer

Треснал Глупости : 55
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : skopje
Ден на регистрирање : 2008-03-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кој мобилен го користите сега и кој спрема вас е најдобар? Empty Re: Кој мобилен го користите сега и кој спрема вас е најдобар?

Пишување by Ike on Нед Мар 09 2008, 12:42

Сега користам SE k510i a според мене најдобар е SE w800

Ike
Black Snake

Male
Virgo

Треснал Глупости : 39
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 25
Се наоѓам : Велес
Ден на регистрирање : 2008-02-16

Преглед на профилот на членот http://www.fanta.forumotion.com

Вратете се на почетокот Go down

Кој мобилен го користите сега и кој спрема вас е најдобар? Empty Re: Кој мобилен го користите сега и кој спрема вас е најдобар?

Пишување by smrci on Пет Јун 18 2010, 13:45

Jas koristam Iphone 3GS 16GB i spored mene najdobar Smile

smrci
Почетник
Почетник

Male
Virgo

Треснал Глупости : 2
Поени : 4
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : Avstria
Ден на регистрирање : 2010-06-18

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кој мобилен го користите сега и кој спрема вас е најдобар? Empty Re: Кој мобилен го користите сега и кој спрема вас е најдобар?

Пишување by GBL on Пон Jул 05 2010, 18:04

aahaha

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение : Кој мобилен го користите сега и кој спрема вас е најдобар? Relaxed
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 36
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кој мобилен го користите сега и кој спрема вас е најдобар? Empty Re: Кој мобилен го користите сега и кој спрема вас е најдобар?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот