Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Facebook и YouTube забранети во Црна Гора

Go down

Facebook и YouTube забранети во Црна Гора

Пишување by najforumce on Сре Дек 24 2008, 22:44Загрижена за однесувањето и социјалниот живот на своите граѓани, Црногорската Влада реши делумно на “на своја територија” да го забрани користењето на интернет сервисите Facebook и YouTube.

Имено, ова е прва забрана од ваков тип во светот, каде една Влада одлучува дека на сите вработени во министерствата и другите владини служби ќе им се забрани користење на Facebook и YouTube во работно време.

Доколку некој проба да ги отвори овие сајтови ќе добие порака: Pristup odbijen!

Оваа забрана стапува на сила на 25.12.2008 година.

Само замислете што би се случило доколку кај нас се донесе ваква одлука!
avatar
najforumce
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 440
Поени : 19
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 38
Се наоѓам : najforumce
Ден на регистрирање : 2008-03-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Facebook и YouTube забранети во Црна Гора

Пишување by Kosta on Сре Дек 24 2008, 22:50

БРАВО БРАВО БРАВО !!!!!!!!! За потегов на Црна Гора

БРАВО БРАВО БРАВО !!!!!!!!! :thumbup1: :thumbup1:

АААААААА алал да им е. :worshi:

Нема веќе смисла колку е раширен социјалниот живот. Катастрофа.

Ова да се изгласа во Македонија ќе е најпаметна работа !!! :thumbup1:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Facebook и YouTube забранети во Црна Гора

Пишување by MaX on Саб Дек 27 2008, 16:13

Viva la Crna Gora :laugh:

И јас сум за да се изгласа и кај нас ова...и би додал уште 2 сајтови...Hi5 i MySpace....Иако сум и јас член на MySpace сакамда ги снема ваков тип на сајтови Very Happy

Заборвав и top & prijateli тамо кој се :guns:
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Facebook и YouTube забранети во Црна Гора

Пишување by ~The Vampire~ on Чет Јан 15 2009, 04:22

facebook сеедно ми е. Ама за youtube не гледам причина зошто би се забранило.
А замислете форуми да забранат? Very Happy
avatar
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Facebook и YouTube забранети во Црна Гора

Пишување by Александар on Чет Јан 15 2009, 14:07

и најфорумче ќе го забранеле ако продолжат да играат каладонт или како се викаше а да паста
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Facebook и YouTube забранети во Црна Гора

Пишување by Kosta on Чет Јан 15 2009, 21:58

Александар напиша:и најфорумче ќе го забранеле ако продолжат да играат каладонт или како се викаше а да паста

На тие теми: Приступ одбијен !!!!!!!! :thumbup1: :pos:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Facebook и YouTube забранети во Црна Гора

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот