Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Join the forum, it's quick and easy

Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Која е најглупавата работа што сте ја направиле ?

+4
bonte
MaX
PsyTrip
1MM0rtalis
8 posters

Go down

Која е најглупавата работа што сте ја направиле ? Empty Која е најглупавата работа што сте ја направиле ?

Пишување by 1MM0rtalis Нед Jул 01 2007, 15:32

sekoj vo svojot zivot sto napravil nekoja glupost ili pak mozebi nekoj e zavisnik od opasnost taka da site imame razni iskustva okolu ovaa tema pa ve molam pocnete da gi delite so nas
1MM0rtalis
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 36
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Вратете се на почетокот Go down

Која е најглупавата работа што сте ја направиле ? Empty Re: Која е најглупавата работа што сте ја направиле ?

Пишување by PsyTrip Нед Jул 01 2007, 17:17

еее пред 3години направив глупост украдов кола од комшијаVery Happy Very Happy Very Happy
PsyTrip
PsyTrip
Професор
Професор

Male
Virgo

Треснал Глупости : 347
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 34
Ден на регистрирање : 2007-05-27

Вратете се на почетокот Go down

Која е најглупавата работа што сте ја направиле ? Empty Re: Која е најглупавата работа што сте ја направиле ?

Пишување by 1MM0rtalis Нед Jул 01 2007, 17:25

lol
i so se desi?barem bese jako kolice ili?
i kako ti uspea bas od komsija aman?
posledicite?
1MM0rtalis
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 36
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Вратете се на почетокот Go down

Која е најглупавата работа што сте ја направиле ? Empty Re: Која е најглупавата работа што сте ја направиле ?

Пишување by PsyTrip Нед Jул 01 2007, 17:27

пеер 15години имав и со еден другар викаме ај да возиме кола ова она...а комшијата имаше лада и му ја украдовме некако сеа не ми текиње то4но како и после му ја оставивме на железни4ка кај нас у населба и другиот ден си ја зема и не се дозна кој е....Ај сеа ти кажи што имаш напраено???
PsyTrip
PsyTrip
Професор
Професор

Male
Virgo

Треснал Глупости : 347
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 34
Ден на регистрирање : 2007-05-27

Вратете се на почетокот Go down

Која е најглупавата работа што сте ја направиле ? Empty Re: Која е најглупавата работа што сте ја направиле ?

Пишување by 1MM0rtalis Нед Jул 01 2007, 17:37

epa vaka jas poso cel zivot pram gluposti ce pocnam od najmal ko bev imav edno ne znam 3-5 godini izmegu ne sum siguren i togas vo moda bese supermen filmot i mene tatko mi od germanija mi doese odelo znajs ona i so ne go slekvev od na mene i se pogodi eden den poso od 3 god sam v kuca sedam da probam da letam ama imavme dosta golema ova visoka kuca i znajs ona kako skali za nagore kacvenjne i megu nif imat rascep,i demek ko na filmov toj ko so praese niz taka edna ko scena imase i skokajne jas od najgore imavme otvor za na catija od na otvorot skokajne i nadolu do prizemje i gi skrsiv racete i so bese najtragicno pos bolnnicata ni bese od sprotiva sam ojdov i sreca cicko mi so se najde tuka(doktor e) inace bez razijna ce si ostanev LOL.ima use kupoj gluposti ama ce pricekam nekoj post posle ponatakaLOL.
na MAX moze mu tekvit za ova
1MM0rtalis
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 36
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Вратете се на почетокот Go down

Која е најглупавата работа што сте ја направиле ? Empty Re: Која е најглупавата работа што сте ја направиле ?

Пишување by PsyTrip Нед Jул 01 2007, 17:48

хехехехехехе ае дете шо си знаел тогаш
PsyTrip
PsyTrip
Професор
Професор

Male
Virgo

Треснал Глупости : 347
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 34
Ден на регистрирање : 2007-05-27

Вратете се на почетокот Go down

Која е најглупавата работа што сте ја направиле ? Empty Re: Која е најглупавата работа што сте ја направиле ?

Пишување by 1MM0rtalis Нед Jул 01 2007, 17:55

a be znajs kako e dete ko dete ama
mojve skrenaja i ne me ostadoja doma pojce sam
lol
se plaseja i mi zabranaja da geldam supermen do ne nza mi se cini 2 odd
1MM0rtalis
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 36
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Вратете се на почетокот Go down

Која е најглупавата работа што сте ја направиле ? Empty Re: Која е најглупавата работа што сте ја направиле ?

Пишување by MaX Нед Jул 01 2007, 18:12

1MM0rtalis напиша:epa vaka jas poso cel zivot pram gluposti ce pocnam od najmal ko bev imav edno ne znam 3-5 godini izmegu ne sum siguren i togas vo moda bese supermen filmot i mene tatko mi od germanija mi doese odelo znajs ona i so ne go slekvev od na mene i se pogodi eden den poso od 3 god sam v kuca sedam da probam da letam ama imavme dosta golema ova visoka kuca i znajs ona kako skali za nagore kacvenjne i megu nif imat rascep,i demek ko na filmov toj ko so praese niz taka edna ko scena imase i skokajne jas od najgore imavme otvor za na catija od na otvorot skokajne i nadolu do prizemje i gi skrsiv racete i so bese najtragicno pos bolnnicata ni bese od sprotiva sam ojdov i sreca cicko mi so se najde tuka(doktor e) inace bez razijna ce si ostanev LOL.ima use kupoj gluposti ama ce pricekam nekoj post posle ponatakaLOL.
na MAX moze mu tekvit za ova

Lele stvarno mi tekvit za ova hahahahaha.
Stvarno ne go slekvese kostumot od na tebe.
Vo Bistrono ko ne noseja roditeline sekoja vecer mi tekvit kako ne.
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Која е најглупавата работа што сте ја направиле ? Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 39
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Која е најглупавата работа што сте ја направиле ? Empty Re: Која е најглупавата работа што сте ја направиле ?

Пишување by 1MM0rtalis Нед Jул 01 2007, 21:18

LOL
a be legendi bevme
so ti e kazi im za tvojot najnov skejt
lol
so naprajvme so nego
i so toa trotinetot
1MM0rtalis
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 36
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Вратете се на почетокот Go down

Која е најглупавата работа што сте ја направиле ? Empty Re: Која е најглупавата работа што сте ја направиле ?

Пишување by MaX Чет Jул 12 2007, 02:19

1MM0rtalis напиша:LOL
a be legendi bevme
so ti e kazi im za tvojot najnov skejt
lol
so naprajvme so nego
i so toa trotinetot

Леле кај ме врати сега брат то беше пред 100год. Very Happy
Епа кратка верзија на таја приказна е дека тогаш прв пат се искапив на Дрим.
Мислам дека свативте Very Happy:D:D
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Која е најглупавата работа што сте ја направиле ? Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 39
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Која е најглупавата работа што сте ја направиле ? Empty Re: Која е најглупавата работа што сте ја направиле ?

Пишување by 1MM0rtalis Сре Jул 18 2007, 23:46

aj so prvpat mozda se iskapi na drim
tuk kazi so cotek jadovme posle toa
LOL
barem jas jadev siguren sum
za tebe ne mi tekvit ama misalm ne pomina bez ic
lol!
1MM0rtalis
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 36
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Вратете се на почетокот Go down

Која е најглупавата работа што сте ја направиле ? Empty Re: Која е најглупавата работа што сте ја направиле ?

Пишување by MaX Чет Jул 19 2007, 22:53

Ne naprotiv tato i mama zamaleja od smeenje ko me vidoja ziva voda i ko cuja so ni se desi Very Happy:D:D:D
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Која е најглупавата работа што сте ја направиле ? Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 39
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Која е најглупавата работа што сте ја направиле ? Empty Re: Која е најглупавата работа што сте ја направиле ?

Пишување by bonte Саб Окт 27 2007, 20:28

i?
bonte
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение : Која е најглупавата работа што сте ја направиле ? Bored
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Која е најглупавата работа што сте ја направиле ? Empty Re: Која е најглупавата работа што сте ја направиле ?

Пишување by borisd Нед Окт 28 2007, 15:41

и тогаш мрморецот ја виткаше чоколадата во фолија Very Happy:D:D
сеа ја да ви кажам за мене.
Не знам колку години имав, не знам ни од прилика да тропнам, ама сепак имам лузни од тогаш Very Happy:D:D
Бевме кај брачедми, пред зграда и собрани беа деца од сите згради тука и играа нешто фудбал или шо знам ја, ама важно играја Very Happy:D и имаше две три женски со мермерна плоча, и сакаа да ја скршат, и јас демек тип ке се напрам, дајте јас ке ја скршам Very Happy:D:D и ја земам плочата и ја фрлам нагоре и чекам да падне за да се скрши, арно ама таа ми падна врз глава и погодите од 3 пати што се скрши Very Happy:D:D а најдобро од се е што сите кренаа паника, а јас им се чудам што ви е бре луѓе што викате, а јас цел со крв, ама не би беше јасно што викаат сите Very Happy:D:D и појдовме на болница и плочата знам со виљушка ми ја иставаа, и баш се секјавам како вчера да беше, таман да ми ја извадат плочата се онесвестив и се разбудив дома после, со завој на главава Very Happy:D:D
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Која е најглупавата работа што сте ја направиле ? Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 37
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Која е најглупавата работа што сте ја направиле ? Empty Re: Која е најглупавата работа што сте ја направиле ?

Пишување by Александар Нед Окт 28 2007, 15:46

borisd напиша:...три женски со мермерна плоча, и...јас демек тип ке се напрам, ...ке ја скршам Very Happy:D:D и ја земам плочата и ја фрлам нагоре и...најдобро од се е што сите кренаа паника, а јас им се чудам што ви е бре луѓе што викате, а јас цел со крв, ама не би беше јасно што викаат сите Very Happy:D:D и појдовме на болница и плочата знам со виљушка ми ја иставаа,...главава Very Happy:D:D

OMG bro, kazi im ti taka c c c OVA E OVA E... neznam ej Very Happy znajs kolku se smeev ?
Александар
Александар
Македонија

Расположение : Која е најглупавата работа што сте ја направиле ? In_Love
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Вратете се на почетокот Go down

Која е најглупавата работа што сте ја направиле ? Empty Re: Која е најглупавата работа што сте ја направиле ?

Пишување by SuNsHiNe Пон Ное 26 2007, 00:55

borisd напиша:Не знам колку години имав, не знам ни од прилика да тропнам, ама сепак имам лузни од тогаш Very Happy:D:D
Бевме кај брачедми, пред зграда и собрани беа деца од сите згради тука и играа нешто фудбал или шо знам ја, ама важно играја Very Happy:D и имаше две три женски со мермерна плоча, и сакаа да ја скршат, и јас демек тип ке се напрам, дајте јас ке ја скршам Very Happy:D:D и ја земам плочата и ја фрлам нагоре и чекам да падне за да се скрши, арно ама таа ми падна врз глава и погодите од 3 пати што се скрши Very Happy:D:D а најдобро од се е што сите кренаа паника, а јас им се чудам што ви е бре луѓе што викате, а јас цел со крв, ама не би беше јасно што викаат сите Very Happy:D:D и појдовме на болница и плочата знам со виљушка ми ја иставаа, и баш се секјавам како вчера да беше, таман да ми ја извадат плочата се онесвестив и се разбудив дома после, со завој на главава Very Happy:D:D


Looooooooool!!!!!
SuNsHiNe
SuNsHiNe
Студент
Студент

Female
Sagittarius

Расположение : Која е најглупавата работа што сте ја направиле ? Fine
Треснал Глупости : 35
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : MK
Ден на регистрирање : 2007-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Која е најглупавата работа што сте ја направиле ? Empty Re: Која е најглупавата работа што сте ја направиле ?

Пишување by bonte Чет Ное 29 2007, 00:05

Абе ај и јас да кажам една глупава работа што сум ја направил. Very Happy
Па бев второ или трето одделение кога докажувајќи ја мојата
машкост и го скршив прстот на една другарка... после ми беше маку страм но... Embarassed Very Happy
bonte
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение : Која е најглупавата работа што сте ја направиле ? Bored
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Која е најглупавата работа што сте ја направиле ? Empty Re: Која е најглупавата работа што сте ја направиле ?

Пишување by MaX Пет Ное 30 2007, 16:58

bonte напиша:Абе ај и јас да кажам една глупава работа што сум ја направил. Very Happy
Па бев второ или трето одделение кога докажувајќи ја мојата
машкост и го скршив прстот на една другарка... после ми беше маку страм но... Embarassed Very Happy


ЛООООООООООООООООООООООООООЛ

Бонте мислам дека можеш да пишува на темата "Дали некогаш сте удриле женско"

Very Happy:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Која е најглупавата работа што сте ја направиле ? Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 39
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Која е најглупавата работа што сте ја направиле ? Empty Re: Која е најглупавата работа што сте ја направиле ?

Пишување by HalfGrown_IDIOT Пет Ное 30 2007, 23:29

am so znam tolku gluposti imam praeno so i sram mi e da kazam
HalfGrown_IDIOT
HalfGrown_IDIOT
Најjакиот
Најjакиот

Male
Libra

Расположение : Која е најглупавата работа што сте ја направиле ? Cool
Треснал Глупости : 347
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 36
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Вратете се на почетокот Go down

Која е најглупавата работа што сте ја направиле ? Empty Re: Која е најглупавата работа што сте ја направиле ?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот