Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Бритни: Мојот нов живот полош од затвор

Go down

Бритни: Мојот нов живот полош од затвор

Пишување by najforumce on Сре Ное 19 2008, 22:16Детали од долгоочекуваниот документарен филм на Бритни Спирс и понатака продолжуваат да се кажуваат. Таа во своите мемоари се жали на својот нов животен стил.

Не чувствувам возбудување ни страст. Ми се менуваат лоши и добри денови. Дури и кога си во затвор знаеш дека еден ден ќе излезеш. Но, оваа ситуација нема крај. Како "Бесконечен ден". Кога ќе направам нешто добро, тоа не се ни забележува. А кога ќе направам нешто лошо, тоа ме следи извесно време - изјавила Бритни.

Додава и дека не знаела колку е популарна се додека не доживеала нервен слом. Неа тешко и паѓа што моментално е под контрола, но свесна е дека мора да биде така.
avatar
najforumce
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 440
Поени : 19
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 38
Се наоѓам : najforumce
Ден на регистрирање : 2008-03-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот