Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Ми наредија да пукам на НЛО

Go down

Ми наредија да пукам на НЛО

Пишување by najforumce on Вто Окт 21 2008, 21:59Поранешниот американски пилот во неделата откри дека претпоставените од "Royal Air Forces" му наредиле да пука во голем НЛО кој го забележал над Норвич, северна Англија, пред 50 години. Прв пат зборувајќи за настанот, Милтон Торес изјавил:

"Ми беше наредено да ја испукам целата муниција, сите 24 ракети. Бев многу изненаден, такви работи се случуваа пред војната".

НЛО Милтон го регистрирал и на радарот, па со својот авион со брзина од 1120 километри на час му се приближил за да може да го нападне. Но во тој момент НЛО исчезнал од радарот. Денес 77 годишниот Милтон тврди:

"Летав толку брзо што авионот почна да чади, но тоа летало имаше поинаков погонски систем. Тоа не беше авион".

Веднаш после инцидентот му било речено да не кажува никому за случајот, што тоа и го направил се досега. Овој случај е еден од 19-те нови "досиеја Х" кои британското министерство за одбрана ги пушти во јавност.
avatar
najforumce
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 440
Поени : 19
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 38
Се наоѓам : najforumce
Ден на регистрирање : 2008-03-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот