Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Експерт предвидува апокалипса на 22.12.2012

Go down

Експерт предвидува апокалипса на 22.12.2012

Пишување by najforumce on Вто Сеп 23 2008, 01:45Најпознатиот експерт за мистерии, швајцарецот Ерик Вон Даникен, верува дека апокалипсата ќе се случи на 22.12.2012 година. Според него тој ден земјата е во линија со средиштето на галаксијата.

Тоа се случува еднаш на 28.800 години. Минатиот пат во тоа време се појавила човечката раса. Судниот ден го предвиделе Маите, за кои Даникен верува дека се вонземјани.
avatar
najforumce
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 440
Поени : 19
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 38
Се наоѓам : najforumce
Ден на регистрирање : 2008-03-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот