Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Дефиниција, поим, сличност и разлика помеѓу сељак и фраер.

Go down

Дефиниција, поим, сличност и разлика помеѓу сељак и фраер.

Пишување by Kosta on Сре Сеп 17 2008, 02:55

Сељак е персона што прави работи што сите можат да ги прават ама не ги прават.

Фраер е персона што прави сељачки работи што другите не можат да ги направат.


Како сељак може да стане фраер?

- Ќе извади к*р во женска соблекувална.


Како фраер може да излезе сељак?

Не знам.

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дефиниција, поим, сличност и разлика помеѓу сељак и фраер.

Пишување by HalfGrown_IDIOT on Сре Сеп 17 2008, 03:32

море фраер :pos:
закон си :pos:
avatar
HalfGrown_IDIOT
Најjакиот
Најjакиот

Male
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 347
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дефиниција, поим, сличност и разлика помеѓу сељак и фраер.

Пишување by jelena on Сре Сеп 17 2008, 05:01

хахаха не си салам

:pos:

_________________


♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
avatar
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дефиниција, поим, сличност и разлика помеѓу сељак и фраер.

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот