Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Зошто никогаш не треба да барате помош од непознати луѓе на интернет. :))

Go down

Зошто никогаш не треба да барате помош од непознати луѓе на интернет. :)) Empty Зошто никогаш не треба да барате помош од непознати луѓе на интернет. :))

Пишување by Kosta on Сре Сеп 17 2008, 01:33

Се смеев до солзи :pos: :pos: :pos: Само видете ја сликава и читајте го текстот :pos: :pos: :pos:

http://farm4.static.flickr.com/3159/2807838577_83cbed0126_o.jpg

:thumbup1: :thumbup1:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Зошто никогаш не треба да барате помош од непознати луѓе на интернет. :)) Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Зошто никогаш не треба да барате помош од непознати луѓе на интернет. :)) Empty Re: Зошто никогаш не треба да барате помош од непознати луѓе на интернет. :))

Пишување by jelena on Сре Сеп 17 2008, 01:37

hahahhahaha лудило бе :pos: :pos: :pos:

_________________
Зошто никогаш не треба да барате помош од непознати луѓе на интернет. :)) 18158

♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
jelena
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение : Зошто никогаш не треба да барате помош од непознати луѓе на интернет. :)) Flirty
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Зошто никогаш не треба да барате помош од непознати луѓе на интернет. :)) Empty Re: Зошто никогаш не треба да барате помош од непознати луѓе на интернет. :))

Пишување by HalfGrown_IDIOT on Сре Сеп 17 2008, 02:21

абе коки закон си....хахахаха :pos:
HalfGrown_IDIOT
HalfGrown_IDIOT
Најjакиот
Најjакиот

Male
Libra

Расположение : Зошто никогаш не треба да барате помош од непознати луѓе на интернет. :)) Cool
Треснал Глупости : 347
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Зошто никогаш не треба да барате помош од непознати луѓе на интернет. :)) Empty Re: Зошто никогаш не треба да барате помош од непознати луѓе на интернет. :))

Пишување by jelena on Сре Сеп 17 2008, 05:12

леле уште се смеам за ова бе хахаххаха :pos: :pos: :pos:

_________________
Зошто никогаш не треба да барате помош од непознати луѓе на интернет. :)) 18158

♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
jelena
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение : Зошто никогаш не треба да барате помош од непознати луѓе на интернет. :)) Flirty
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Зошто никогаш не треба да барате помош од непознати луѓе на интернет. :)) Empty Re: Зошто никогаш не треба да барате помош од непознати луѓе на интернет. :))

Пишување by MaX on Сре Сеп 17 2008, 17:54

ооооооооооооооо јакоо ахахахахахахахахаха
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Зошто никогаш не треба да барате помош од непознати луѓе на интернет. :)) Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Зошто никогаш не треба да барате помош од непознати луѓе на интернет. :)) Empty Re: Зошто никогаш не треба да барате помош од непознати луѓе на интернет. :))

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот