Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Firefox - подобро пребарување

Go down

Firefox - подобро пребарување

Пишување by Kosta on Чет Сеп 11 2008, 20:39

Обележувањето на стринговите кои се пребаруваат со "алатка" за пребарување на Firefox (ctrl + F) е за никаде. Едвај може да се забележи бараниот стринг. Си реков да побарам дали има нешто подобро на Интернет за овој проблем, при што налетав на овој водич кој дава решение за проблемот, според тоа како тоа е решено во Apple Safari.

Водич: http://cybernetnews.com/2008/04/02/cybernotes-safari-3-style-inline-search-in-firefox/

:thumbup1: :thumbup1: :thumbup1:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот