Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Кејт Винслет и Леонардо Ди Каприо повторно заедно во филм

Go down

Кејт Винслет и Леонардо Ди Каприо повторно заедно во филм

Пишување by najforumce on Сре Aвг 27 2008, 03:58



Повеќе од десет години откако заедно глумеа во филмот "Титаник", Кејт Винслет и Леонардо Ди Каприо повторно ќе глумат заедно.

Актерската двојка ќе игра во драмата „Revolutionary Road“ во режија на сопругот на Кејт Винслет-Сем Мендез.

"Не знаев дали и после "Титаник" ќе постои хемија меѓу нас", раскажува актерката.

Според нејзините зборови, со "хемијата" немало проблеми, но љубовните сцени биле прилично чудни.

Непрестајно зборував "Ова е премногу чудно", раскажува актерката додавајќи дека колегата Ди Каприо ја смирувал.
Таа му велела "Само да те потсетам: Ти си мој најдобар пријател. А тој е мој сопруг. Тоа е малку чудно".

Филмот "Revolutionary Road" е приказна за распаѓањето на еден брак поради неуспехот да го проживеат толку ветуваниот "Американски сон".
avatar
najforumce
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 440
Поени : 19
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 38
Се наоѓам : najforumce
Ден на регистрирање : 2008-03-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот