Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Градоначалникот на австралиска провинција ги повикува грдите жени да се доселат

Go down

Градоначалникот на австралиска провинција ги повикува грдите жени да се доселат

Пишување by najforumce on Вто Aвг 19 2008, 01:20Градоначалникот на едно рударско место во Австралија одлучил да им помогне на на тамошните ергени, па ги повикал грдите жени да дојдат во тој крај, со што индиректно порачал дека со доаѓањето им е "загарантирана" љубов.

Градоначалникот Џон Молони на тој начин сака да им помогне на неженетите во австралиските ппровинции кои водат осамен живот.

"Во нашето место на пет мажи има една девојка, затоа треба да се провери каде има помалку убави девојки и да ги замолиме да дојдат во Маунт Ис" - рекол градоначалникот на тоа место, со што предизвикал многу негативни критики.

Во прилог на тоа, истакнал како многу жени кои се одлучиле за живот во оддалечените места, веќе изгледаат сосема среќно.
avatar
najforumce
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 440
Поени : 19
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 38
Се наоѓам : najforumce
Ден на регистрирање : 2008-03-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот