Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Last FM

Go down

Last FM

Пишување by Dir En Grey on Чет Jул 03 2008, 22:32

незнам дали сте слушнале за странава ама мене многу ми се свиѓа. Значи симнувате едно програмче, го синхронизирате со winamp, windows media player, lunchbox, foobar, и автоматски ги зима насловите ги става на вашиот профил (кој претходно треба да се направи) и води статистики за истиот. Еве како изгледа мојот:

http://www.last.fm/user/Alesanaman/
avatar
Dir En Grey
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Leo

Треснал Глупости : 5
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Skopje
Ден на регистрирање : 2008-07-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Last FM

Пишување by Kosta on Пет Jул 04 2008, 00:56

По овие социјалниве мрежи партали напраија ... Добра страничка иако не ја разбирам многу многу... Very Happy

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот