Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

MORANDI 05.07.2008 Club Hard Rock - Скопје

Go down

MORANDI 05.07.2008 Club Hard Rock - Скопје

Пишување by borisd on Нед Јун 08 2008, 13:29Пак во Скопје!!!!
И на овие сакам да одам!
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: MORANDI 05.07.2008 Club Hard Rock - Скопје

Пишување by Kosta on Нед Јун 08 2008, 19:33

Ќе ојме ќе ојме на овие обавезно :laugh:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: MORANDI 05.07.2008 Club Hard Rock - Скопје

Пишување by HalfGrown_IDIOT on Нед Јун 15 2008, 17:20

многу сакам да одам ама ова париве летет за пиење :ljolj:
avatar
HalfGrown_IDIOT
Најjакиот
Најjакиот

Male
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 347
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: MORANDI 05.07.2008 Club Hard Rock - Скопје

Пишување by Kosta on Нед Јун 22 2008, 21:23

600 денари било карта за на Моранди.

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: MORANDI 05.07.2008 Club Hard Rock - Скопје

Пишување by Kosta on Нед Jул 06 2008, 16:17

Помина и Моранди.

Супер беше, дефинитвно. Имаа настап од 1h и 30min и направија феноментално издание. Мора да нагласам за сценскиот настап, ептем се изненадив многу беше добар. Тој што пееше типченце беше. И така траеше што траеше, се вратија едно 3 пати на сцена ;-). На крај како да пречуствував дојде Дј Бабура да пушта музика со неговото ташниче околу рамо што го носи секогаш и секогаш ми било мистерија што е, и ми се наткрена кога видов дека тој ќе пушта музика, зашто абер нема. Но после една песна се врати Dj од моранди и тој продолжи да пушта музиак до раните часови. Со дваа збора: Супер беше.

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: MORANDI 05.07.2008 Club Hard Rock - Скопје

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот