Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Сега е точно Пет Сеп 20 2019, 09:15

Профил на :: jelena

Се за jelena

Female
 
Capricorn
 
Tiger
 
Расположение :
Профил - jelena Flirty
 
Треснал Глупости :
1969
 
Поени :
192
 
Репутација :
5
 
Happy Birthday To youuuu... :
1986-12-29
 
Поминат рок на траење :
32
 
Се наоѓам :
Into the Wild...
 
Кој беше кодош за форумот? :
Коста
 
Ден на регистрирање :
2007-08-22
 
Кратка биографија во долги црти :
♥♥♥ IN LOVE WITH LOVE ♥♥♥
 
jelena
jelena

Rank: Пуфла
Пуфла
jelena friends