Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Сега е точно Вто Jул 17 2018, 07:02

Профил на :: nikola89

Се за nikola89

Female
 
Libra
 
Cat
 
Треснал Глупости :
0
 
Поени :
0
 
Репутација :
0
 
Happy Birthday To youuuu... :
1987-10-18
 
Поминат рок на траење :
30
 
Се наоѓам :
gvg
 
Кој беше кодош за форумот? :
lila
 
Ден на регистрирање :
2013-06-10
 
nikola89


Rank: Почетник
Почетник
nikola89 friends
 
nikola89 has no friends yet