Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Сега е точно Вто Jул 17 2018, 06:57

Профил на :: BoBi

Се за BoBi

Male
 
Pisces
 
Rooster
 
Треснал Глупости :
1
 
Поени :
1
 
Репутација :
0
 
Happy Birthday To youuuu... :
1993-02-21
 
Поминат рок на траење :
25
 
Се наоѓам :
K.P
 
Кој беше кодош за форумот? :
A
 
Ден на регистрирање :
2010-12-29
 
BoBi


Rank: Почетник
Почетник
BoBi friends
 
BoBi has no friends yet