Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Сега е точно Вто Jул 17 2018, 06:41

Профил на :: Riki

Се за Riki

Male
 
Gemini
 
Pig
 
Расположение :
 
Треснал Глупости :
2
 
Поени :
4
 
Репутација :
0
 
Happy Birthday To youuuu... :
1995-06-15
 
Поминат рок на траење :
23
 
Се наоѓам :
*
 
Кој беше кодош за форумот? :
Jas
 
Ден на регистрирање :
2010-08-04
 
Riki
avatar

Rank: Почетник
Почетник
Riki friends
 
Riki has no friends yet