Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Сега е точно Вто Jул 17 2018, 06:45

Профил на :: smrci

Се за smrci

Male
 
Virgo
 
Horse
 
Треснал Глупости :
2
 
Поени :
4
 
Репутација :
0
 
Happy Birthday To youuuu... :
1990-09-17
 
Поминат рок на траење :
27
 
Се наоѓам :
Avstria
 
Кој беше кодош за форумот? :
GBL :D:D
 
Ден на регистрирање :
2010-06-18
 
smrci


Rank: Почетник
Почетник
smrci friends
 
smrci has no friends yet