Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Сега е точно Пон Jул 23 2018, 20:20

Профил на :: a-ce

Се за a-ce

Male
 
Leo
 
Cat
 
Треснал Глупости :
3
 
Поени :
3
 
Репутација :
0
 
Happy Birthday To youuuu... :
1987-07-28
 
Поминат рок на траење :
30
 
Се наоѓам :
stip
 
Кој беше кодош за форумот? :
oooo
 
Ден на регистрирање :
2010-04-07
 
a-ce


Rank: Почетник
Почетник
a-ce friends
 
a-ce has no friends yet