Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Сега е точно Нед Сеп 22 2019, 07:15

Профил на :: borisd

Се за borisd

Male
 
Sagittarius
 
Tiger
 
Расположение :
Профил - borisd Yeehaw
 
Треснал Глупости :
1887
 
Поени :
70
 
Репутација :
0
 
Happy Birthday To youuuu... :
1986-12-09
 
Поминат рок на траење :
32
 
Се наоѓам :
41.18°N 20.68°E
 
Кој беше кодош за форумот? :
Коста
 
Ден на регистрирање :
2007-05-17
 
borisd
borisd

Rank: Banned
borisd friends