Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Сега е точно Нед Jул 22 2018, 11:57

Профил на :: Daffy

Се за Daffy

Male
 
Gemini
 
Cat
 
Расположение :
 
Треснал Глупости :
3
 
Поени :
7
 
Репутација :
0
 
Happy Birthday To youuuu... :
1987-06-10
 
Поминат рок на траење :
31
 
Се наоѓам :
skopje
 
Кој беше кодош за форумот? :
Vlado_sk, GBL
 
Ден на регистрирање :
2010-01-26
 
Daffy
avatar

Rank: Администратор
Администратор
Daffy friends