Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Сега е точно Саб Aвг 17 2019, 16:38

Профил на :: vlado_sk

Се за vlado_sk

Male
 
Cancer
 
Dragon
 
Треснал Глупости :
48
 
Поени :
169
 
Репутација :
0
 
Happy Birthday To youuuu... :
1988-07-20
 
Поминат рок на траење :
31
 
Се наоѓам :
skopje
 
Кој беше кодош за форумот? :
GBL
 
Ден на регистрирање :
2010-01-25
 
vlado_sk
avatar

Rank: Студент
Студент
vlado_sk friends
 
vlado_sk has no friends yet