Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Сега е точно Пон Jул 23 2018, 20:07

Профил на :: leskar

Се за leskar

Male
 
Capricorn
 
Cat
 
Треснал Глупости :
0
 
Поени :
0
 
Репутација :
0
 
Happy Birthday To youuuu... :
1976-01-19
 
Поминат рок на траење :
42
 
Се наоѓам :
Skopje
 
Кој беше кодош за форумот? :
slucajno
 
Ден на регистрирање :
2009-10-16
 
leskar


Rank: Почетник
Почетник
leskar friends
 
leskar has no friends yet