Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Сега е точно Пон Jул 23 2018, 20:14

Профил на :: pozitivna

Се за pozitivna

Female
 
Taurus
 
Dragon
 
Треснал Глупости :
6
 
Поени :
6
 
Репутација :
0
 
Happy Birthday To youuuu... :
1988-05-01
 
Поминат рок на траење :
30
 
Се наоѓам :
skopje
 
Кој беше кодош за форумот? :
google
 
Ден на регистрирање :
2009-08-08
 
pozitivna


Rank: Почетник
Почетник
pozitivna friends
 
pozitivna has no friends yet